• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 219

15803119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26287719 15803119 Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 25,5 m², położonej tuż przy Placu Zwycięstwa. To idealna propozycja dla inwestora, a także dla osób szukających swojego pierwszego mieszkania w przystępnej cenie. Dzięki doskonałej lokalizacji ni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

210 000 PLN (9 040 zł/m2)

1
1
23.23 m2
1910
15883566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675257 15883566 Na sprzedaż jasne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 69 m².Kameralna kamienica.Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Kasprowicza. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania. Rozkład mieszkania: · salon z aneksem kuchennym – ok. 20 m...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

574 000 PLN (8 319 zł/m2)

3
1
69 m2
1930
15883187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673623 15883187 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15841788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26798133 15841788 Na sprzedaż lokal biurowo-usługowy przy ul. Królowej Jadwigi 11.Lokal znajduje się na parterze w kamienicy. wejście od ulicy, witryna wystawowa.Na powierzchnię 84m2 składają się 3 pomieszczenia, dwie kuchnie i dwie łazienki. Wysokość pomieszczeń 3,20...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

980 000 PLN (11 667 zł/m2)

3
-
84 m2
1930
15891337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27894904 15891337 Trzypokojowe mieszkanie 65 m² w centrum Szczecina — największy lokal w budynku.Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 65 m², położone na piątym piętrze niskiego bloku w samym sercu Szczecina. To wyjątkowa oferta dla osób, które cenią sobie ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

585 000 PLN (8 959 zł/m2)

3
-
65.3 m2
1960
15883572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675263 15883572 Na sprzedaż 3 pokojowe ustawne mieszkanie o powierzchni 87 m2 , I piętro w kamienicy przy ul, Ks. Bogusława . Pokoje o powierzchniach 18, 24 i 29 m2, obszerny przedpokój, łazienka z wc, kuchnia . Na podłogach w pokojach panele w przedpokoju, kuchni i...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

670 000 PLN (7 701 zł/m2)

3
-
87 m2
1934
15883182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673611 15883182 Kawalerka po kapitalnym remoncie balkon Jasne Błonia ul. Felczaka Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 29 m² po kapitalnym remoncie, położona w prestiżowej i bardzo poszukiwanej lokalizacji w Szczecin – przy ul. Felczaka, tuż obok Jasne ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

371 875 PLN (12 500 zł/m2)

1
-
29.75 m2
1970
15822255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26608831 15822255 Przytulne i zadbane po remoncie, 4 pokojowe mieszkanie ( w 2024 roku remont mieszkania: ściany gładzie, podłogi nowe panele, terrakota i glazura w tym nowa częściowa instalacja elektryczna i hydraulika) Do mieszkania przynależy piwnica oraz możliwoś...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

525 000 PLN (9 906 zł/m2)

4
1
53 m2
1985
15709123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24349137 15709123 Na sprzedaż lokal usługowy w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji – tuż przy rozwijającym się centrum Szczecina, w sąsiedztwie Łasztowni przy ul. Bulwary Gdańskie. Najważniejsze informacje: * Lokal o p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

939 000 PLN (10 486 zł/m2)

2
-
89.55 m2
2025
15707059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24312559 15707059 Mieszkanie duże o powierzchni 82mkw, dwupokojowe, położone, w kamienicy z 1930r w Śródmieściu Szczecina na ul. Pocztowej. Jest to adaptacja poddasza wykonana w 1962r. bez skosów. Ogrzewanie gazowe z pieca dwu funkcyjnego typu Vaillant ,we wszystki...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (4 866 zł/m2)

2
1
82 m2
1962
15890352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875845 15890352 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930
15890414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27876173 15890414 Przedmiotem oferty jest przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie, gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, przy ul. Piłsudskiego, w kamienicy na 4. piętrz...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

690 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
92 m2
1930