• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 218

15710057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24369590 15710057 Na sprzedaż ekskluzywny, klimatyzowany apartament w nowoczesnym apartamentowcu w samym centrum SzczecinaŚwietna propozycja na własne cele mieszkaniowe jak i dla inwestorów szukających bezpiecznej lokaty kapitału i źródeł stałego, pewnego zysku.Aparta...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

665 000 PLN (21 528 zł/m2)

1
1
30.89 m2
2022
15620864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22613122 15620864 Oferujemy na sprzedaż zabytkową, kolejową wieżę wodną położoną w sercu Szczecina przy ul. Potulickiej. To unikalne miejsce, które łączy w sobie historyczny charakter z nowoczesnym stylem architektonicznym. Wieża stanowi wyjątkową nieruchomość o bogat...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

800 000 PLN (4 878 zł/m2)

1
-
164 m2
-
15890216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27875760 15890216 Oferuję na sprzedaż ładną kawalerkę po remoncie w Śródmieściu Szczecina, niedaleko Parku Żeromskiego, Teatru Polskiego oraz Wałów Chrobrego z pięknym widokiem.W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, przedszkole, szkoła, oraz punkty h...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (11 667 zł/m2)

1
1
27 m2
1969
15792994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26029063 15792994 Szukasz gotowej inwestycji, która od pierwszego dnia zacznie generować dochód? Ta oferta jest dla Ciebie!Kompleks lokali biurowych, składający się łącznie z 179m2: 6 samodzielnych lokali, 2 pomieszczeń WC,Korytarza z miejscem do zagospodarowania, 5...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

495 000 PLN (4 304 zł/m2)

1
-
115 m2
1975
15883626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675345 15883626 Mieszkanie 3 pok położone w kamienicy na III piętrze ( nie ostatnim) o powierzchni 67,95 m2. Pokoje rozkładowe o powierzchni 25,20 i 10 m2. Mieszkanie jest wysokie. Okna PCV, na podłogach jest parkiet, w kuchni wykładzina PCV. Ogrzewanie z sieci miej...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 000 PLN (5 666 zł/m2)

3
1
67.95 m2
1950
15885528 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27733618 15885528 Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w ścisłym centrum Szczecina przy Placu Żołnierza Polskiego 3. Lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich najważniejszych punktów miasta – w zaledwie kilka minut spacerem do...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

569 000 PLN (11 391 zł/m2)

1
1
49.95 m2
1879
15883641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675361 15883641 Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura .Idealne pod najem ale nie tylko !Na całkowitą powierzchnię wchodzi :-pokój ,-pokój ,-przedpokój ,-kuchnia ,-łazienka zalegalizowana .Mieszkanie z ogrzewaniem i wodą...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN (7 708 zł/m2)

2
1
35.03 m2
1955
15884505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27704718 15884505 Przestronne i ustawne mieszkanie w zadbanej kamienicy, o powierzchni 100,17m2. Lokal składa się z 4 pokoi, samodzielnej kuchni z oknem, spiżarni, łazienki, duży korytarz. W księdze wieczystej są wpisane 3 pokoje, czwarty pokój to tzw. służbówka. Z sa...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

640 000 PLN (6 389 zł/m2)

3
1
100.17 m2
1930
15883345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674895 15883345 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na Odrę – Łasztownia.Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 48 m², zlokalizowane na 5. piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku z windą, na prestiżowej szczecińskiej Łasztowni. Mies...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (16 021 zł/m2)

2
1
48 m2
2025
15792026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26003428 15792026 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod klucz.Salo...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 004 zł/m2)

1
1
32.1 m2
2026
15758859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25331892 15758859 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Kilka mieszkań o powierzchni od 32,1m² do 35,91m² Mieszkania dwupokojowe i kawalerki, wykończone pod klucz. Przedsięwzięcie realizowane w f...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

436 000 PLN (12 141 zł/m2)

2
1
35.91 m2
2026
15753268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25194352 15753268 Kupujący nie płaci podatku PCC 2%! Okazja! Nowa adaptacja poddasza, salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.Inwestycja w trakcie realizacji, oddanie do użytku lato 2026 roku. Śródmieście, powierzchnia 32,11m². Mieszkanie będzie wykończone pod ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

385 320 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
32.11 m2
2026