• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 61

15888849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830510 15888849 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany.Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury w całym pionie budynku wymienione.Mieszkanie jest gotowe do ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (5 868 zł/m2)

2
-
68 m2
1960
15705532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281020 15705532 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15705525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 24281018 15705525 Przedstawiamy do sprzedaży rekreacyjny murowany domek w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowany na przystani wędkarskiej w dzielnicy Pomorzany. Teren położony bezpośrednio przy kanale wodnym - idealne miejsce dla zapalonych wędkarzy czy amatorów pły...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

160 000 PLN (2 462 zł/m2)

2
-
65 m2
2022
15841791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26798132 15841791 Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem – Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r., wyposażonego w windy do poziomu garaży. Uk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
73.7 m2
2010
15883289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27674839 15883289 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony w cenionej lokalizacji – Pomorzany (Szczecin). Nieruchomość o powierzchni 76 m² usytuowana jest na działce o powierzchni 302 m² + podpiwniczenie.To idealna propozycja zarówno dla rodziny szukającej komf...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

850 000 PLN (11 184 zł/m2)

3
1
76 m2
2015
15612961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22458663 15612961 Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i dużym narożnym balkonem – Osiedle Polonia Oferujemy komfortowe, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2010 r., wyposażonego w windy do poziomu garaży. Uk...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (12 076 zł/m2)

3
1
73.7 m2
2010
15794569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26075445 15794569 Nowa niższa cena!Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m², zlokalizowane na początku Pomorzan – tuż przy węźle komunikacyjnym (przystanek tramwajowy i autobusowy wielu linii, przystanek Szczecińskiej Kolei Metropolitalnej).Budynek jes...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

409 000 PLN (8 739 zł/m2)

2
1
46.8 m2
1965
15884758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27710320 15884758 Przytulna kawalerka o powierzchni 29,5 m², usytuowana na parterze w spokojnej, zielonej części Szczecina – Pomorzany. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, dzięki czemu można wprowadzić się od razu, bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnę...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

345 000 PLN (11 715 zł/m2)

1
1
29.45 m2
1970
15883638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675359 15883638 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47.65 m2, położone w świetnej lokalizacji, blisko pełnej infrastruktury, ul. Dunikowskiego (Pomorzany).Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, na ści...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

429 000 PLN (9 003 zł/m2)

2
1
47.65 m2
1972
15839211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26747655 15839211 Na sprzedaż spółdzielczo-własnościowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,88 m², położone na pierwszym piętrze w 5-piętrowym bloku na Pomorzanach.Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni i przestrzeni pomiędzy ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

505 000 PLN (10 547 zł/m2)

2
1
47.88 m2
1980
15660509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23466313 15660509 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie własnościowe, ul. Dunikowskiego , Szczecin PomorzanyMam przyjemność zaprezentować przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,5 m², położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Duniko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

489 000 PLN (10 188 zł/m2)

3
1
48 m2
1976
15037650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686827 15037650 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

816 000 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
68 m2
1985