• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 61

15037649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686825 15037649 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia najmu to 219 m2, w tym dwie duże sala sprze...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 628 000 PLN (12 000 zł/m2)

5
-
219 m2
1985
15037638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686824 15037638 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal handlowo – usługowy zlokalizowany w bardzo dobrej lokalizacji na Pomorzanach. Lokal znajduje się na parterze budynku mieszkalnego wśród innych lokali usługowych. Na powierzchnię 68 m2 ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
-
68 m2
1985
15037646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686823 15037646 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych) zlokalizowany przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia to 173,4 m2, w tym duża sala sprz...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 080 800 PLN (12 000 zł/m2)

8
-
173.4 m2
1990
15228874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13306340 15228874 Na sprzedaż lokal w zabudowie ( w ciągu lokali handlowo - usługowych ) zlokalizowany przy bardzo ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. Oferowana powierzchnia to 42,1 m2, w tym sala sprzedaży, pomieszczenie biurowemagazyn oraz toalet...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

460 000 PLN (10 952 zł/m2)

3
-
42 m2
1996
15037642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686828 15037642 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronomi czy gabinety medyczne. Oferowana powierzchnia to 67,8 m2.Na podłodze terakota, ściany malowane, sufity podwieszane z zamont...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

813 600 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
67.8 m2
1985
15037639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 7686826 15037639 !!!Do ceny sprzedaży NIE będzie doliczony VAT!!!Na sprzedaż lokal użytkowy (w ciągu lokali handlowo - usługowych) położony przy ruchliwej i dobrze skomunikowanej ulicy na Pomorzanach. . Lokal nadaje się na działalność handlową , prowadzenie gastronom...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

996 000 PLN (12 000 zł/m2)

3
-
83 m2
1985
15883648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675368 15883648 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Pomorzany.LOKALIZACJA- osiedle doskonale skomunikowane z Centrum- pełna infrastruktura - w pobliżu liczne sklepy, szkoły, przedszkola, punkty usługowe, szpital-...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

399 000 PLN (8 517 zł/m2)

2
1
46.85 m2
1974
15883629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675348 15883629 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15883522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675211 15883522 Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Szczecin (bliskie Pomorzany, okolice ul. Mieszka I i os. Polonia).Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku w spokojnej i zielonej oko...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

390 000 PLN (10 263 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15811938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26444979 15811938 Obiekt wolnostojący o charakterze handlowo- usługowym dodatkowo z funkcją mieszkalną położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic. Lokal...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (3 813 zł/m2)

5
-
380 m2
1989
15883319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27674869 15883319 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Szczecin – dzielnicy Pomorzany. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z windą, co zapewnia wygodę i komfort codzienneg...

Szczecin (Pomorzany), Zygmunta Chmielewskiego

513 000 PLN (12 984 zł/m2)

2
1
39.51 m2
2024
15883224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673696 15883224 RezerwacjaNowoczesne mieszkanie składające się z czterech funkcjonalnych pokoi , położone na 9 piętrze w nowym budownictwie.Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Szczecina, a w najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoły oraz przystanki k...

Szczecin (Pomorzany), Aleja Powstańców Wielkopolskich

888 000 PLN (14 357 zł/m2)

4
2
61.85 m2
2024