• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 370 PLN (13 432 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

682 750 PLN (13 905 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15883688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675408 15883688 Uzbrojone działki budowlane w Szczecinie w otulinie lasu.Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Pozwolenie na budynek jednorodzinny o powierzchni 130m2.Działka objęta jest planem zagospodarowania przestrzennego: - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinn...

Szczecin (Skolwin) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

285 000 PLN

-
-
2251 m2
-
15883019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673255 15883019 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w nowoczesnym budynku z 2012 roku (5 pięter, winda). Najważniejsze atuty nieruchomości: ✔ duże okna do podłogi – mieszkanie jest bardzo jasne i słoneczne ✔ przestronny salo...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

637 000 PLN (11 477 zł/m2)

2
1
55.5 m2
2012
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15890149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27873340 15890149 Oferuję wyjątkowe, jasne i wysokie mieszkanie położone na 1 piętrze odbudowanej w 1957 roku kamienicy, usytuowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Szczecina – przy samym Parku Żeromskiego i kilka kroków od Wałów Chrobrego. Najważniejsz...

595 000 PLN (8 785 zł/m2)

2
1
67.73 m2
1957
15883604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675323 15883604 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 78,38 m², zlokalizowane na 2. piętrze odnowionej kamienicy z 1895 roku w Szczecinie. Lokal zachwyca przestrzenią, światłem oraz wspaniałym widokiem na Plac Zgody. Mieszkanie jest w pełni rozkła...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

620 000 PLN (7 910 zł/m2)

4
1
78.38 m2
1895
15600980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22207503 15600980 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną, położoną w atrakcyjnej lokalizacji w Szczecinie. Obiekt stanowi dawną stodołę o powierzchni użytkowej 11x14m, z aktualnym pozwoleniem na przebudowę na budynek usługowo-mieszkalny.Działka o powi...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (2 498 zł/m2)

2
-
600 m2
1930