• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15883201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673650 15883201 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15877585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27573937 15877585 Osiedle Słoneczne 4 pokoje 63 m² 4 piętro niski blok Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 4-pokojowego o powierzchni 63 m², położonego na 4. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku na cenionym osiedlu Sło...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

572 000 PLN (8 994 zł/m2)

4
-
63.6 m2
1979
15888471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27814352 15888471 Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,9m2 położona w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Kadłubka na 3 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie było wynajmowane, obecnie zostało odświeżone - gruntownie wysprzątane i odmalowane na biało.Na powierzchnię mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

315 000 PLN (10 900 zł/m2)

1
1
28.9 m2
1980
15626566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22745651 15626566 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (segment środkowy) o pow. użytkowej 168 m2, położony przy jednej z cichych i ślepych uliczek w północnej dzielnicy Szczecina na os. Żelechowa.DZIAŁKA:Powierzchnia działki - 207 m2, teren ogrodzony, z możliw...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 499 000 PLN (8 178 zł/m2)

4
1
183.3 m2
2001
15883025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673270 15883025 Oferta na wyłączność, tylko u nas.Doskonałe mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym sercu Pomorzan z miejscem postojowym w garażowisku podziemnym za dodatkowe 65.000zł.W skład mieszkania wchodzi: duży pokój z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia, ...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

550 000 PLN (9 565 zł/m2)

2
-
57.5 m2
2006
15883437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675150 15883437 Inwestycyjne poddasze 74,27 m² Drzetowo, ul. Księcia Ziemowita. Na sprzedaż udział w prawie własności nieruchomości obejmujący lokal o powierzchni 74,27 m², położony w dzielnicy Drzetowo, przy ul. Księcia Ziemowita. Nieruchomość usytuowana jest na 4...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

296 000 PLN (3 985 zł/m2)

3
1
74.27 m2
1960
15829232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26602460 15829232 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,56 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2017 roku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Nieruchomość wyróżnia się dużym, prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 178 m² oraz tarasem z deski egzot...

Szczecin (Krzekowo-bezrzecze) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (14 370 zł/m2)

3
1
62.56 m2
2017
15781518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25829914 15781518 --- NOWE PIĘKNE MIESZKANIE, W KOTÓRYM JESZCZE NIKT NIE MIESZKAŁ ---Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z...

772 236 PLN (13 142 zł/m2)

3
1
58.76 m2
2024
15772444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25610485 15772444 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

619 370 PLN (13 432 zł/m2)

3
1
46.11 m2
2024
15768557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25547090 15768557 Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe w standardzie WYKOŃCZONE POD KLUCZ w nowym budynku z 2024 roku w Szczecinie. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum z uwagi na bezpośrednie sąsiedztwo linii tramwajowej i autobusowej. ...

682 750 PLN (13 905 zł/m2)

2
1
49.1 m2
2024
15890417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876224 15890417 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,95 m², położone na parterze niskiego, kameralnego budynku z lat 60. Lokal o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, dający szerokie możliwości własnej aranżacji i dostosowania przestrzeni do indywidualny...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

339 000 PLN (7 378 zł/m2)

2
1
45.95 m2
1964
15890353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27875847 15890353 Na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,03 m², położone na 8. piętrze budynku na osiedlu Świerczewo. Układ pomieszczeń: Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi o powierzchniach: salon – 17,3 m² ...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

519 000 PLN (7 629 zł/m2)

3
1
68.03 m2
1974