• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 264

15895172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27959967 15895172 Wyjątkowa działka pod budowę nowoczesnej willi z antresolą – prestiżowa lokalizacja . Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona na malowniczej granicy Tarnów i Wola Rzędzińska, bezpośrednio przy lasku Lipie. Ponadto of...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

1 199 000 PLN (6 378 zł/m2)

4
2
188 m2
2025
15895248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961060 15895248 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Mościckiego, usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku po termomodernizacji wykonanej około 3 lata temu.Lokal o praktycznym układzie składa się z: 2 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, przedpok...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

289 000 PLN (8 095 zł/m2)

2
1
35.7 m2
1970
15862907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27233983 15862907 Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 126,38 m², położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa przy ul. Nałkowskiej.Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 409 m², co daje możliwość korzystania z własn...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

498 000 PLN (1 218 zł/m2)

4
1
409 m2
1980
15853701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27054602 15853701 3 pokoje + idealny home office świetna lokalizacja w Tarnowie Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m² na osiedlu Legionów Dąbrowskiego - jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji w Tarnowie. Idealne dla s...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

280 000 PLN (5 833 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15822783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26597764 15822783 Oferujemy do sprzedaży działkę w Tarnowie, w dzielnicy Krzyż: - 8,42 ar - 134720 PLN - wymiary 14-26m x 41m - kształt trapezu Na działkę wydana decyzja o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego Prąd, gaz - w drodze. ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

134 720 PLN

-
-
842 m2
-
15877511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27570997 15877511 Na sprzedaż przestronne mieszkanie 65 m² w centrum Tarnowa 2 balkony po generalnym remoncie Mieszkanie o powierzchni 65 m² znajduje się na 2 piętrze klimatycznej kamienicy i oferuje przestronny, dwustronny układ pomieszczeń...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

399 000 PLN (6 138 zł/m2)

2
-
65 m2
1930
15863454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248725 15863454 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1181 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1181 m2
-
15863452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248723 15863452 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15863450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248721 15863450 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1045 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1045 m2
-
15863449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248719 15863449 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1508 m2, sprzedaż, 230 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...