• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 264

15863451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27248722 15863451 Tarnów Jezierny, gmina Sława, działka budowlana, 1001 m2, sprzedaż, 150 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Tarnów Jezierny w gminie Sława. JEST MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU CAŁOŚCI- JEST TO 6 DZIAŁEK O POWIERZCHNIACH OD 10-1...

Tarnów Jezierny (Lubuskie, gm. Sława)

150 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15894403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941813 15894403 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 88,41 m2 ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

565 824 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
88.41 m2
2025
15894404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941814 15894404 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament jednopoziomowy...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

599 999 PLN (10 821 zł/m2)

5
1
55.45 m2
2025
15894401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27941811 15894401 Na sprzedaż komfortowy dom rodzinny położony w spokojnej i zielonej części Tarnowa w okolicach ulicy Mościckiego. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 950 m² (ok. 10 arów), pełnej ozdobnych drzew, krzewów, ro...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

750 000 PLN (4 688 zł/m2)

5
2
160 m2
-
15894402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941812 15894402 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15848324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935380 15848324 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy Piaskówka. Nieruchomość łączy nowoczesny standard wykończenia z funkcjonalnym, przemyślanym układem pomieszczeń. Najważniejs...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

729 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15890796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883521 15890796 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883522 15890865 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883524 15890898 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883621 15890937 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025
15890966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883623 15890966 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025