• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 51

15884804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711335 15884804 Dom z funkcją usługową przy jednej z głównych ulic Trzcianki - miejsce, które może pracować dla Ciebie To nie jest typowa nieruchomość mieszkalna. To propozycja dla osób, które widzą więcej n...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
2
112 m2
1980
15894090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z potencjałem - Trzcianka 27923164 15894090 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - TrzciankaNa sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,40m2, położone na pierwszym piętrze w spokojnej części Trzcianki. To idealna propozycja dla osób szukających nieruchomości z potencjałem, w cichej okolic...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 444 zł/m2)

2
1
63 m2
1920
15621909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634358 15621909 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 587 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15621904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634351 15621904 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 528 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634356 15621898 Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobi...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (6 585 zł/m2)

2
-
53 m2
2025
15621910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634347 15621910 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

349 000 PLN (7 756 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15860816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184705 15860816 Działka z budynkiem nad jeziorem Sarcze w Trzciance - miejsce z duszą, przestrzeń z potencjałem Jest takie miejsce w Trzciance, które zna niemal każdy - „Szklanka” nad jeziorem Sarcze. Dziś to nie tylko wspomn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

249 000 PLN (3 609 zł/m2)

11
-
69 m2
-
15621919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634359 15621919 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

419 000 PLN (7 906 zł/m2)

3
-
53 m2
2025
15621918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22634350 15621918 Nowoczesne mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sobie nowoczesn...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN (7 673 zł/m2)

3
-
52 m2
2025
15621913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634344 15621913 Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem i komórką lokatorską - wyjątkowa oferta w Trzciance To miejsce, gdzie codzienność staje się wygodna, a każda chwila nabiera wyjątkowego charakteru. Mieszkanie, które łączy w sob...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

359 000 PLN (7 804 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
14859326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3532432 14859326 Na sprzedaż działka budowlana w obrębie zadbanego miasta, w urzekającym otoczeniu lasów i jezior. Dojazd do osiedla ul. Ogrodową. lokalizacja nowe osiedle Media: prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze. Działka o bardzo dobrych pr...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

199 000 PLN

-
-
1243 m2
-
15873195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27513562 15873195 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, Trzcianka, os. 30-lecia 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze to idealna propozycja dla osób, które szukają przestrzeni funkcjonalnej, wygodnej i gotowej do zamieszkania — z możli...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (55 zł/m2)

2
-
5455 m2
1970