• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 51

15753317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25194768 15753317 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - Trzcianka Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni około 100 m², położonego na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1031 m&sup...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

680 000 PLN (6 800 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15638829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki wraz ze stawem 23027618 15638829 Na sprzedaż trzy urokliwie położone działki o łącznej powierzchni 6,8 ha, obejmujące dostęp do dużego, zarybionego stawu o powierzchni aż 3,97 ha. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy w sobie walory rekreacyjne, mieszkaniowe oraz inwestycyjne.Najwa...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

550 000 PLN

-
-
68179 m2
-
15887593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27787687 15887593 Wyjątkowa działka budowlana o łącznej powierzchni 1198 m² (dz. nr 35895 oraz 358953), położona w jednej z najbardziej pożądanych części Trzcianki. Lokalizacja i atuty: Nieruchomość posiada dogodny dojazd drogą asfaltową bezpośr...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

199 000 PLN

-
-
1198 m2
-
15871280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27461534 15871280 BEZCZYNSZOWE 78 m² Z OGRÓDKIEM - PRZESTRZEŃ, KTÓRĄ DOKOŃCZYSZ PO SWOJEMU Trzcianka, ul. Konarskiego Są mieszkania, w których płacisz za czyjś gust. I są takie, w których możesz stworzyć wszy...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

4
-
66 m2
1970
15803377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26293976 15803377 Gotowiec inwestycyjny 32 m² ogródek niskie koszty Trzcianka Są nieruchomości, które się ogląda…i są takie, które po prostu się kupuje. To mieszkanie należy do tej drugiej kateg...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

185 000 PLN (5 781 zł/m2)

1
-
32 m2
-
15877878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27582197 15877878 Dom z potencjałem w cenie mieszkania - Trzcianka, os. Domańskiego Są miejsca, które od razu są gotowe do zamieszkania… i są takie, które dają możliwość stworzenia czegoś dokładnie po swojemu. Ta nieruchomość na...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (2 931 zł/m2)

5
1
102 m2
-
15820747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609802 15820747 Trzcianka os. Słowackiego 3 pokoje 58,70 m² balkon piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwestycyjnym . Ta nieruchomość jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż 3-pokojow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

289 000 PLN (4 983 zł/m2)

3
-
58 m2
1980
15636439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22961941 15636439 Na sprzedaż: Nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym w centrum Trzcianki (woj. wielkopolskie) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w samym sercu Trzcianki - urokliwego miasta w województwie wielkopolskim. Dzia...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

849 000 PLN (1 678 zł/m2)

11
-
506 m2
-
15848427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26937533 15848427 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w zielonej, spokojnej części miasta - komfort, przestrzeń i doskonała lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie położone w kameralnym, niskim bloku (tylko dwa piętra), w otocze...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (4 746 zł/m2)

3
-
63 m2
-
15210059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12704791 15210059 Słoneczna działka na leśnej polanie we wsi Trzcianka, w gminie Wilga. Działka ogrodzona, z małym domkiem letniskowym. Możliwa budowa domu letniskowego całorocznego. Media (woda i prąd) na działce. Działka porośnięta starodrzewiem. Dojazd do samej dz...

Trzcianka (Mazowieckie, gm. Wilga)

140 000 PLN (140 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15882141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27657648 15882141 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 29 maja 2026 r., od godz. 9:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomościP...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

256 000 PLN

-
-
1021 m2
-
15882142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27657649 15882142 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 1 lipca 2026 r., od godz. 9:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomościP...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

542 500 PLN

-
-
4170 m2
-