• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 98

15794750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26079002 15794750 Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Legionów w Ustce 3. piętro Blisko plaży Gotowe do zamieszkaniaZ przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionów w Ustce, usytuowane na 3. piętrze w zadbanym bloku mieszkalnym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (8 257 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15885325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27723677 15885325 Pięknie położona działka w Centrum Ustki na Osiedlu Kwiatowym o powierzchni 571 m2. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne z dostępem do drogi publicznej. Na działkach obok piękne domy. Zapraszam...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

720 000 PLN (1 261 zł/m2)

-
-
571 m2
-
15884376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700161 15884376 Komfortowy dom w Ustce blisko morza, idealny do zamieszkania lub inwestycji!Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej położony w jednej z najbardziej pożądanych nadmorskich lokalizacji w malowniczej miejscowości Ustka. To idealna propozycja ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 580 000 PLN (5 267 zł/m2)

5
3
300 m2
2007
15835854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowa inwestycja mieszkaniowa – Ustka, ul. Krokus 26705256 15835854 Gotowa inwestycja mieszkaniowa - Ustka, ul. KrokusowaNa sprzedaż kompleks nieruchomości mieszkalnych stanowiący w pełni wynajęty, funkcjonujący produkt inwestycyjny, generujący stabilny, powtarzalny dochód pasywny.Lokalizacja: Ustka, ul. KrokusowaDzi...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

7 990 000 PLN (9 804 zł/m2)

12
-
815 m2
-
15893522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27913515 15893522 Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana blisko morza - Ustka, ul. Stefanii Sempołowskiej Marzysz o budowie domu nad morzem lub szukasz bezpiecznej nieruchomości inwestycyjnej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na polskim wybrzeżu...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

649 000 PLN

-
-
1095 m2
-
15819727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633120 15819727 REZERWACJA!!!!Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,49 m2 usytuowane na IV piętrze przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.M...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

520 000 PLN (8 667 zł/m2)

3
1
60 m2
2000
15867445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27346703 15867445 OKAZYJNA CENA! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w Ustce blisko morza. Nieruchomość znajduje się na prestiżowym osiedlu 'Na Wydmie' w Ustce i jest usytuowana na III piętrze.Lokal składa się z: 2 pokojów, oddzielnej kuchni, łazienki, przedpo...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

415 000 PLN (9 651 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15845093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850807 15845093 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem po generalnym remoncie w centrum Ustki o powierzchni 46,82 m2.W skład nieruchomości usytuowanej na III piętrze wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon i piwnica...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

445 000 PLN (9 674 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15784334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25849729 15784334 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,11 m2 usytuowane na III piętrze przy ulicy Legionów w Ustce.W skład nieruchomości wchodzą 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka z WC.Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica.Miejsca parkingowe ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

365 000 PLN (9 865 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15796789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26131315 15796789 USTKA, UL. WCZASOWA - 500 M DO MORZA 2 POKOJE 55,70 m² 2 PIĘTRO Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, zadbane mieszkanie w jednej z najlepszych lokalizacji Ustki - wschodnia części, tylko 500 metrów od plaży ....

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

685 000 PLN (12 455 zł/m2)

2
-
55 m2
2000
15740205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24947844 15740205 3 pokoje w Sercu Ustki, ul. Kopernika - tylko 550 m od Plaży! Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek lub pewnej inwestycji nad Bałtykiem? Biuro Nieruchomości DELTA prezentuje ofertę, obok której trudno przejść oboję...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

579 000 PLN (9 650 zł/m2)

3
-
60 m2
1960
15673954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w miejscowości nadmorskiej 23719861 15673954 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Bardzo  dobrze prosperujący biznes turystyczny nad morzem do przejęcia.ATUTYPierwsza strefa turystyczna 80m od plaży.Obiekt w pełn...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

9 500 000 PLN (13 971 zł/m2)

10
5
680 m2
2014