• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 98

15894139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27926848 15894139 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w Ustce gotowe do zamieszkania, tylko 1300 m od morza!Szukasz komfortowego mieszkania nad morzem, które nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów? Ta oferta w sercu Ustki to idealna propozycja zarówno dla rodzin, jak ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 000 PLN (8 554 zł/m2)

4
1
56 m2
1972
15683867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23899632 15683867 Na sprzedaż oferuję urokliwe mieszkanie na parterze mieszące się przy ulicy Grunwaldzkiej w Ustce, na przeciwko starego hotelu Lubicz. Mieszkanie składa się z dwóch ustawnych i słonecznych pokoi, łazienki i niedawno urządzonej kuchni. Do mieszkania p...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

419 000 PLN (9 109 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15886835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27768796 15886835 REZERWACJA!Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament w nadmorskim klimacie, idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako gotowa inwestycja pod wynajem krótkoterminowy.Lokalizacja:Ustka- Osiedle 'Na Wydmie'tylko 500 m do plażyzaled...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

580 000 PLN (13 488 zł/m2)

2
1
43 m2
2002
15845094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850806 15845094 Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Wczasowa 58 m² 400 m od plaży 2. piętroZ przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę mieszkania położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Ustce przy ulicy Wczasowej, zaledwie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

529 000 PLN (9 121 zł/m2)

3
1
58 m2
1980
13956740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2265627 13956740 Kompleks 20 działek budowlanych zlokalizowanych w gminie Ustka, w odległości 3km od plaży. Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkaniowe jednorodzinne z garażem (garaż może być realizowany jako wolnostojący), powierzchnia zabudowy wynosi do 30%, wy...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
13956758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101302 13956758 Kompleks 20 działek budowlanych zlokalizowanych w gminie Ustka, w odległości 3km od plaży. Wydane warunki zabudowy na budynki mieszkaniowe jednorodzinne z garażem (garaż może być realizowany jako wolnostojący), powierzchnia zabudowy wynosi do 30%, wy...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15836542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26713684 15836542 Na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 82,9 m2.W skład nieruchomości wchodzą:Parter- pokój z wyjściem na taras, kuchnia, przedpokój, łazienka z WCI piętro- pokój z balkonem, pokójDo lokalu przynależy duża piwnica, ogródek i kawałek d...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

630 000 PLN (7 683 zł/m2)

3
1
82 m2
1961
15866382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27320033 15866382 Dom wolnostojący na sprzedaż - Wodnica 204,8 m² działka 17 44 m² pompa ciepła fotowoltaika garaż dwustanowiskowy Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom wolnostojący poł...

Ustka (Wodnica) (Pomorskie, gm. Ustka)

1 565 000 PLN (7 672 zł/m2)

5
-
204 m2
2012
15853323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27047801 15853323 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału w jednym z naj...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

289 000 PLN (9 031 zł/m2)

2
-
32 m2
1975
15877531 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27572759 15877531 Oferuję na sprzedaż atrakcyjny box zlokalizowany w galerii handlowej Marina w Ustce jednej z najchętniej odwiedzanych przestrzeni handlowych w mieście, szczególnie w sezonie turystycznym.Lokal od ponad 20 lat jest nieprzerwanie wynajmowany, co potwie...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

480 000 PLN (9 057 zł/m2)

1
-
53 m2
-
15860262 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27181393 15860262 Na sprzedaż przestronne, w pełni funkcjonujące mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 110 m², położone w samym centrum Ustki, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji kurortu.Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wynajmie krótkoterminowym...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

870 000 PLN (7 909 zł/m2)

4
-
110 m2
1998
15815852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26649897 15815852 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną, dochodową nieruchomość inwestycyjną położoną w samym sercu Ustki, w prestiżowym budynku centrum handlowego Marina jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uczęszczanych miejsc w mieście.Nieruchomość składa się z dwóch ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 759 000 PLN (8 751 zł/m2)

6
-
201 m2
1990