• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 389

15886714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27765669 15886714 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zygmunta Słomińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:-pokoju dziennego z a...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (23 810 zł/m2)

1
1
42 m2
2007
15885950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744277 15885950 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-łazienki,-przedpok...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (33 286 zł/m2)

1
1
21 m2
1967
15885910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743647 15885910 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. 29 Listopada BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1965NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (20 690 zł/m2)

1
1
29 m2
1965
15885907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27743644 15885907 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,54m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem k...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

985 000 PLN (32 253 zł/m2)

1
1
30.54 m2
2025
15888189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27806498 15888189 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Granicznej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 15 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38,8 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (21 881 zł/m2)

2
1
38.8 m2
1972
15887458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784027 15887458 2-pokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ul. al. SolidarnościBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,04m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki. Powierzchnia dodatko...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 100 PLN (23 237 zł/m2)

2
1
43.04 m2
1950
15887867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796883 15887867 2-pokojowe mieszkanie na Powiślu przy ul. Franciszka Salezego JezierskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 13 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 25m2 składa się z:- salonu z aneksem kuchennym, - sypialni,- łazienkiPow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
25 m2
1966
15887285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27780231 15887285 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Świętokrzyskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 25 piętrowym budynku. Rok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 27,60 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (28 623 zł/m2)

1
1
27.6 m2
1969
15885992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745223 15885992 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy Al. Solidarności BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 11 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34,65m2 składa się z:-dwóch pokoi,-otwartej kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (23 665 zł/m2)

2
1
34.65 m2
1957
15885960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27744283 15885960 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 28,1 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-łazien...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

615 000 PLN (21 886 zł/m2)

1
1
28.1 m2
1968
15884169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27695926 15884169 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. BagnoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 15 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 1966NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 21m2 składa się z:-pokoju dziennego,-aneksu kuchenneg...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (35 714 zł/m2)

1
1
21 m2
1966
15884071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27694077 15884071 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. NowiniarskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 128m2 składa się z:-Kuchni - 11 m2-Salonu Jadaln...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 570 000 PLN (20 078 zł/m2)

5
2
128 m2
1979