• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 113

15891321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 2-Pokojowe | Parter 27894842 15891321 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 41 m2 znajduje się na parterze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 4.70 m²)- Pokoju (ok. 16.30 m²)- Pokoju (ok. 12.80 m²)...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (14 610 zł/m2)

2
1
41 m2
1969
15888020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-Pokojowe | Sady Żoliborskie 27799821 15888020 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 50 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Salonu - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Ustawne mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15887988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po remoncie | 2-Pokojowe | Żoliborz 27799559 15887988 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 36 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z:- Salonu z aneksem kuchennym - Sypialni - Łazienki - Przedpokoju Mieszkanie po...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 056 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15889898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 3-Pokoje | Zielona Okolica 27863258 15889898 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Żoliborzu.Mieszkanie o powierzchni: 47.90 m2 znajduje się na 5 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni (ok. 6 m²)- Salonu (ok. 16 m²)- Pokoju (ok. 6 m²)- Sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15886622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Po remoncie generalnym | Żoliborz 27762923 15886622 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni: 26 m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z:- Salonu Sypialni - Kuchni w przejściu - Łazienki Ustawna kawalerka w cichej, ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (23 038 zł/m2)

1
1
26 m2
1960
15863957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sady Żoliborskie | 2 pokoje | po remoncie 27259183 15863957 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Włościańskiej.Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.Na powierzchnię 45m2 składa się:- salon z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (18 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1972
15853889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje | parter | cisza | metro 27061831 15853889 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka.Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Na powierzchnię 37m2 składa się :- salon- kuchnia- sypialn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15894813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949012 15894813 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,9m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-pokoju,-pr...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (16 493 zł/m2)

3
1
47.9 m2
1970
15894784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne studio obok metra 27948934 15894784 Na sprzedaż studio 29 m2, piętro 23 bez windy, w kamienicy z 1930 r., Stary Żoliborz.Po remoncie, do lekkiego odświeżenia. Wyposażenie i meble w cenie, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
-
29 m2
1930
15894735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948362 15894735 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Hubnera BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,18m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 630 000 PLN (25 397 zł/m2)

3
1
64.18 m2
2019
15894494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944107 15894494 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z:-pokoju dziennego z aneksem kuchen...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (25 000 zł/m2)

1
1
29 m2
1930
15893588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914882 15893588 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Włościańskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- balkon, - piw...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (17 381 zł/m2)

2
1
42 m2
1971