• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 113

15893606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915086 15893606 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Zygmunta KrasińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się n 1 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2018 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,26m2. Układ:- przestronny salon z otwartą kuchnią,- dwie sypialnie,-...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 699 999 PLN (26 873 zł/m2)

3
1
63.26 m2
2018
15829845 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Warszawa Żoliborz 44 m2 26645697 15829845 Warszawa Żoliborz. Polecamy mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie o powierzchni 44 m2, 2 pokojowe, mieszkanie z osobną jasną kuchnią, czyli z oknem oczywiście. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie nie wymaga remontu (oczywiście to zależy od wi...

Warszawa (Żoliborz), Boguckiego

690 000 PLN (15 682 zł/m2)

2
1
44 m2
1965
15893644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915342 15893644 3-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,22m2 składa się z:- salonu, - 2 sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - korytar...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (25 274 zł/m2)

3
1
71.22 m2
2017
15893422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910996 15893422 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 75 m2 składa się z:-przestronnego salonu z kuchni...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (26 000 zł/m2)

2
1
75 m2
2016
15889440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27850153 15889440 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2025 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,98m2 składa się z:- 2 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienkiPowierzchnia doda...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 390 000 PLN (27 811 zł/m2)

2
1
49.98 m2
2025
15888558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27816821 15888558 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64,35m2 składa się z:-trzech pokoi,-aneksu kuc...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 690 000 PLN (26 263 zł/m2)

3
1
64.35 m2
2018
15888476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814358 15888476 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Stefana CzarnieckiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie z dużym potencjałem. ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
55.5 m2
1960
15887899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27796887 15887899 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Zygmunta Krasińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku (bez widny)Rok budowy: 1959NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-kuchni z ja...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
50 m2
1959
15890366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875903 15890366 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43m2 składa się z:-salon,-sypialnia,-oddzielna k...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

939 000 PLN (21 837 zł/m2)

2
1
43 m2
2017
15889236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27846107 15889236 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. gen. Zajączka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1967NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (18 892 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15885995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745237 15885995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. WłościańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (23 907 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2018
15882089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657164 15882089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1972