• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 203

15366989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16935510 15366989 Do sprzedaży duże, 5 pokojowe mieszkanie 146 m2 w przedwojennej kamienicy. Wysokość mieszkania 3,5 m. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, dużego hallu, d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (17 055 zł/m2)

5
1
146 m2
1932
15894822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949196 15894822 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. GrójeckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962W przyszłym roku ma być remont balkonów, ocieplenie budynku i elewacja.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

412 000 PLN (17 913 zł/m2)

1
1
23 m2
1962
15846595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889867 15846595 OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.W bezpośrednim są...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 068 zł/m2)

2
1
48.63 m2
2000
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15894353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940465 15894353 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. SękocińskiejBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Blok po wymianie instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz remoncie klatki schodowej.W bloku wymieniona jedna winda, a druga ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 000 PLN (18 681 zł/m2)

2
1
37.15 m2
1968
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960
15891416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27896925 15891416 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Filtrowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1925NIERUCHOMOŚĆOficjalna powierzchnia użytkowa mieszkania, wynikająca z pomiaru ze skosami, wynos...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (16 509 zł/m2)

2
1
53 m2
1925
15893540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27913687 15893540 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy Al. Niepodległości BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 1931NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112,5m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-5 ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (19 556 zł/m2)

5
1
112.5 m2
1931
15892448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898779 15892448 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława SkarżyńskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (15 608 zł/m2)

2
1
46.77 m2
1961
15893423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27910997 15893423 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Gorlickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z:-Oddzielna kuchnia – okno od strony...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (15 465 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1972
15888474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27814355 15888474 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Geodetów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa się z:-salonu,-oddzielnej, widnej kuchni,-s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (18 904 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1975