• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 203

15872332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490364 15872332 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2 pokojowy Apartament o powierzchni 48.5 m2 o wysokości 3 m co pozwala na poczucie zupełnie innej przestrzeni w najwyższym standardzie wykończenia położony w modernistycznej kamienicy z lat 50 z windą ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 120 000 PLN (23 093 zł/m2)

2
-
48.5 m2
1954
15876667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż kawalerka na Ochocie 27544555 15876667 Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,40 m² położone na Ochocie przy ul. Sierpińskiego. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona jest w Warszawie, w południowej części dzielnicy Ochota, przy ul. Sierpińskiego, w bliskim sąsiedztwie ul. Racławi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

628 000 PLN (17 253 zł/m2)

1
1
36.4 m2
2004
15891419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | 3-Pokoje | Blisko kolei podmiejskiej 27896931 15891419 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Mieszkanie o powierzchni: 42.00 m2 znajduje się na 7 piętrze i składa się z:- Niezależnej kuchni - Dwóch pokoi - Salonu - Łazienki - Przedpokoju Ustawne...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (18 810 zł/m2)

3
1
42 m2
1970
15865468 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ochota | apartament 4 pokoje | wysoki standard 27300286 15865468 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowy apartament blisko parku, w dzielnicy Ochota. Przestronny apartament  o powierzchni prawie 100 m2, z funkcjonalnym układem pomieszczeń i dużymi oknami, bez widoku na główną ulicę...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (20 500 zł/m2)

4
1
100 m2
2009
15893592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka | Świeżo po remoncie | Ochota 27914891 15893592 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Ochocie. Kawalerka o powierzchni: 31 m2 znajduje się na 8 piętrze i składa się z:- PokojuSypialni - Aneksu kuchennego - Łazienki - Hall' u Ustawna kawalerka ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

1
1
31 m2
1980
15366989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16935510 15366989 Do sprzedaży duże, 5 pokojowe mieszkanie 146 m2 w przedwojennej kamienicy. Wysokość mieszkania 3,5 m. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze przedwojennej kamienicy, na warszawskiej Ochocie. Nieruchomość składa się z 4 niezależnych pokoi, dużego hallu, d...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 490 000 PLN (17 055 zł/m2)

5
1
146 m2
1932
15894822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27949196 15894822 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. GrójeckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku.Rok budowy: 1962W przyszłym roku ma być remont balkonów, ocieplenie budynku i elewacja.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

412 000 PLN (17 913 zł/m2)

1
1
23 m2
1962
15846595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26889867 15846595 OCHOTA - Osiedle znajduje się w zielonej części Szczęśliwic, zaprojektowane z myślą o osobach ceniących wygodę i spokój. Architektura osiedla harmonijnie łączy nowoczesność z tradycją, wpisując się w niską zabudowę tej części miasta.W bezpośrednim są...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (17 068 zł/m2)

2
1
48.63 m2
2000
15822120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26598801 15822120 Unikatowy Design przy samym Parku - apartament przy ul. Szczęśliwickiej, położony w prestiżowej inwestycji Dom Awangarda z 2017 roku Standard Premium. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, trzypokojowego apartamentu o...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (25 581 zł/m2)

3
-
86 m2
2017
15894353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940465 15894353 2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. SękocińskiejBUDYNEKMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku Blok po wymianie instalacji elektrycznych i hydraulicznych oraz remoncie klatki schodowej.W bloku wymieniona jedna winda, a druga ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

694 000 PLN (18 681 zł/m2)

2
1
37.15 m2
1968
15893608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27915081 15893608 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Korotyńskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71m2 składa się z:-trzy ustawne pokoje,-oddzielna ku...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 470 000 PLN (20 704 zł/m2)

3
2
71 m2
1989
15893400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27910368 15893400 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 1960NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,58 m2 składa się z:-pokoju,-oddzielnej, widnej kuchn...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

796 000 PLN (23 705 zł/m2)

1
1
33.58 m2
1960