• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15895373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962223 15895373 Oferuję na sprzedaż nowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni wynoszącej 33,07mkw położone na 6. piętrze w nowoczesnej inwestycji z 2024 roku zlokalizowanej przy ulicy Władysława Umińskiego w dzielnicy Praga Południe. Najważniejsze...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

769 000 PLN (23 254 zł/m2)

2
1
33.07 m2
2024
15895560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27962035 15895560 Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe (obręb Gocław). Lokal znajduje się na trzecim piętrze (z trzech)...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

875 000 PLN (14 583 zł/m2)

4
1
60 m2
2000
15895411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962038 15895411 2 pokoje 48 m² Loggia Piwnica Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul. Łukowskiej.Atuty nieruchomości:• 2 niezależne pokoje• osobna kuchnia• log...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
48 m2
1978
15847922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26924833 15847922 Atrakcyjnie położone na osiedlu Gocław trzypokojowe mieszkanie w niskim budynku.Bardzo dobra lokalizacja, blisko do komunikacji miejskiej i infrastruktury osiedla. W najbliższej okolicy żłobki, przedszkola, przychodnia, apteka i sklepy.Zadbany, ociep...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

848 000 PLN (13 046 zł/m2)

3
1
65 m2
1989
15824846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633249 15824846 Przestrzeń z potencjałem na zielonej Pradze.Mam przyjemność zaprezentować rozkładowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, 4-piętrowego budynku wybudowanego pod koniec lat 90.Nierucho...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

839 000 PLN (12 908 zł/m2)

2
1
65 m2
1997
15870221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423613 15870221 Apartament położony na 11 piętrze przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego z pięknym nieprzysłoniętym widokiem w kierunku CH Promenada. Salon jest połączony z kuchnią o łącznej powierzchni 29m2, sypialnia 13m2 z widokiem na centrum, łazienka 4,7m2, balkon...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (20 755 zł/m2)

2
-
53 m2
2011
15868697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cicha i Spokojna okolica | Do wprowadzenia 27388827 15868697 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,70 m², położonego na warszawskim Gocławiu. To lokalizacja, która łączy spokój, zieleń oraz wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 399 000 PLN (19 431 zł/m2)

3
1
72 m2
-
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15887567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27786556 15887567 Polecam funkcjonalne i jasne, 2-pokojowe mieszkanie z przecudnym widokiem na Kamionkowskie Pola Elekcyjne i malowniczy Park Skaryszewski oraz panoramę miasta, a doskonałe skomunikowanie zapewnia szybki dojazd do wielu miejsc Warszawy (do Centrum doje...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

689 000 PLN (18 132 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15847031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26900531 15847031 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzytulne 2-pokojowe mieszkanie 36 m² Warszawa Praga-Południe ul. SzaserówNa sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na parterze w 4-piętrowym budynku z lat 60. przy ul...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1967
15886800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 38,5mkw na Saskiej Kępie 27766959 15886800 Mam przyjemność zaprezentować funkcjonalne i dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 38,5 mkw, położone przy ul. Brazylijskiej na klimatycznej Saskiej Kępie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku.Układ mieszkania:-pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (16 842 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15895308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27961818 15895308 Wyjątkowa oferta sprzedaży Nieruchomości podzielonej na 3 lokale mieszkalne! . Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy Grochowskiej 326 w Warszawie. Kamienica została zbudowana w latach 192...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 190 000 PLN (21 262 zł/m2)

4
3
103 m2
1925