• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15891127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889600 15891127 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,9 m², usytuowane na 9. piętrze w budynku z lat 70-tych. Lokal doskonale sprawdzi się zarówno dla singla, pary, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie jest do odświeżenia, co daje możliwość aranż...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

619 000 PLN (15 913 zł/m2)

2
1
38.9 m2
1970
15860915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27189118 15860915 OFERTA SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW ( 38 ) w nieruchomości położonej na Warszawskim Grochowie . Status własności : Spółdzielcze prawo własności do lokalu bez KW z możliwością założenia Księgi Wieczystej. Nieruchomość bez zadłużeń . Mieszkanie po powierzchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

250 000 PLN (4 167 zł/m2)

3
1
60 m2
1962
15687285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MEGA OKAZJA WARSZAWA SASKA KĘPA 23960868 15687285 Wyjątkowy dom na Saskiej Kępie - prawie 180 m² przestrzeni z charakterem!Na sprzedaż dom z duszą, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i klimatycznych dzielnic Warszawy - na zielonej, spokojnej uliczce Saskiej Kępy. To miejsce, w którym miejs...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 000 PLN (16 471 zł/m2)

4
2
170 m2
1975
15888842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27830413 15888842 Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni blisko 51 m², położone na parterze budynku przy ul. Cyrklowej na warszawskiej Pradze-Południe.To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego mieszkania z trz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (15 521 zł/m2)

3
1
50.9 m2
1970
15595932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe Gocław 2 pokoje 22087710 15595932 Oferuję jasne 2- pokojowe, funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m², usytuowane na 4. piętrze, po generalnym remoncie. Idealne dla osób ceniących spokój, doskonałą infrastrukturę, wysoką jakość wykończenia i bliskość zieleni.Szczegół...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (21 081 zł/m2)

2
1
37 m2
1971
15617811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe Gocław 3 pokoje 22550685 15617811 Na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 57 m². Jasne, dwustronne, ustawne, z funkcjonalnym układem pomieszczeń. Usytuowane jest przy ulicy Motorowej (Przyczółek Grochowski), na drugim piętrze budynku. Mieszkanie znajduje się na osi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (11 228 zł/m2)

3
1
57 m2
-
15589413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Praga Południe Gocławek 3 pokoje 21959144 15589413 Oferuję mieszkanie 3 pokojowe w cichej i zielonej okolicy. Pokoje duże 10m, 12m i 16 m.Brak problemów z parkingiem.  Kuchnia duża ustawna. Duży pokój posiada balkon zabudowany.Brak możliwości kredytowania się na nieruchomość. Obecnie lokal wynajmowan...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (11 730 zł/m2)

3
1
63 m2
1981
15862362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27225013 15862362 Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem Praga-Południe 61,8 m² wysoki standardNa sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku na Pradze-Południe przy ul. Żupnicz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 550 000 PLN (25 410 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15894827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 77,5 m2 na Pradze Południe 27949195 15894827 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jasnego, niesamowicie przestronnego 2 pokojowegomieszkania o powierzchni 77,5 m2 w świetnie skomunikowanej części Warszawy.Lokalizacja:Lokal usytuowany jest na ulicy Garibaldiego, w pobliżu Ronda Wiatraczna, mies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (13 623 zł/m2)

2
1
77 m2
2001
15876904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27558429 15876904 Na sprzedaż klimatyczna i bardzo ustawna kawalerka o powierzchni 34,5 m², położona na 2. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1938 roku przy ul. Międzyborskiej na warszawskim Kamionku.Mieszkanie łączy charakter starszego budownictwa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (17 618 zł/m2)

1
1
34 m2
1938
15871969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27481426 15871969 Praga Południe- SOHO. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Żupniczej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni 70,81 m 2 , położone przy ul. Żupn...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
-
70 m2
2018
15794168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26062549 15794168 Opiekun ofertyEmilia Sokółtel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w SDP Nieruchomości!!! Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,60 m2, które znajduje się na czwartym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (15 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2007