• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15671068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23662458 15671068 Na sprzedaż kamienica do remontu Praga Południe, Plac SzembekaBudynek z 1923r. z sześcioma lokalami mieszkalnymi, położony w doskonałej lokalizacji przy samym Placu Szembeka na warszawskiej Pradze Południe. Nieruchomość wymaga kapitalnego remontu. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 620 000 PLN (10 234 zł/m2)

11
-
256 m2
-
15893499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913245 15893499 Warszawa – sprzedam lokal usługowy idealny pod gabinet i medycynę, inwestycja Aleje Praskie (Develia).Lokal posiada duże witryny od strony ul. Poskarbińskiej oraz dodatkowe okna z tyłu, doskonały pod gabinet lub inną działalność wymagającą światła dz...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 318 383 PLN (19 107 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15891082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27885902 15891082 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku nad Balatonem. Bezpośrednie sąsiedztwo parku, kameralna zabudow...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (14 333 zł/m2)

2
-
60 m2
2001
15330125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15986387 15330125 Przestronna, 4-kondygnacyjna nieruchomość gotowa do wprowadzenia Budynek mieszkalny, jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, o 4 kondygnacjach (w tym poddasze użytkowe) z garażem w bryle budynku o powierzchni mieszkalnej 221,17. Wybudowany w latach 80...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (9 276 zł/m2)

5
2
221 m2
1980
15888963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27835553 15888963 Wielofunkcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 96,40 mkw., położony na Pradze Południe w doskonałej lokalizacji z dużym potencjałem inwestycyjnym i biznesowym. Lokal posiada dwie duże witryny, co w okolicy z intensywnym ruchem pieszym zapewnia ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 634 000 PLN (17 021 zł/m2)

6
-
96 m2
1993
15893148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27901498 15893148 Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59,35 m2, usytuowane przy ul. J ugosłowiańskiej na Gocławiu. Nieruchomość położona w doskonale skomunikowanej części Gocławia, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 187 000 PLN (20 119 zł/m2)

2
-
59 m2
2019
15765414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25470487 15765414 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,68m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 172 PLN (23 188 zł/m2)

2
-
54 m2
2025
15711024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24391247 15711024 Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narod...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 249 882 PLN (23 146 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15710410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24377040 15710410 Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 50,58 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 962 PLN (19 119 zł/m2)

1
-
50 m2
2025
15711028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24391253 15711028 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 64,19 m2 usytuowane na I piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 315 895 PLN (20 561 zł/m2)

4
-
64 m2
2025
15710413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24377044 15710413 Na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 65,59m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "Stadion Narodo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 469 216 PLN (22 603 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15711027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24391251 15711027 Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,73 m2 z antresolą, usytuowane na parterze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m od stacji metra "St...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 128 927 PLN (20 159 zł/m2)

2
-
56 m2
2025