• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 479

15890438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877077 15890438 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Osieckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-hol,-salon z aneksem kuchennym...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

742 000 PLN (21 200 zł/m2)

2
1
35 m2
2020
15890368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875904 15890368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gocławskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-2 pokoje (22.95 m2 i 11.33...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15894555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944547 15894555 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1970 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (19 467 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15893556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913883 15893556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆNa powierzchnię 57,67 m2 mieszkania składają się:- hol,- salon z kuchni...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (19 074 zł/m2)

3
1
57.67 m2
2019
15890598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882437 15890598 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

780 000 PLN (17 333 zł/m2)

3
1
45 m2
2009
15894556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944555 15894556 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15890504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27878609 15890504 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Przeworskiej na kameralnym osiedlu Mieszko BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,6m2 składa ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (19 908 zł/m2)

2
1
32.6 m2
2019
15889379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27849855 15889379 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Gdeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windyRok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,5m2 składa się z:-pokoju dziennego ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

549 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
30.5 m2
1998
15889234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846109 15889234 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Afrykańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:- jasnego salonu z wyjście...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

815 000 PLN (16 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15894542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27944537 15894542 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Jerzego Waszyngtona BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 22m2 składa się z:-pokoju dziennego z...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (23 636 zł/m2)

1
1
22 m2
1975
15894493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944018 15894493 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Łukowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej k...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
1
64 m2
1979
15890395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27876177 15890395 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy Al. Stanów Zjednoczonych. BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59,4m2 składa się z:-przestronny sa...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 069 000 PLN (17 997 zł/m2)

2
1
59.4 m2
2006