• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15867596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
| Saska Kępa | 3 pokoje | Widok | 27348433 15867596 Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie.Na niespełna 47 m2 składają się:- duży pokój 16 m2 z loggią- mniejszy pokój 9 m2- mały pokój 6 m2- kuchnia z oknem- łazienka- korytarzMies...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

777 000 PLN (16 891 zł/m2)

3
1
46 m2
1975
15789945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Saska | 3 pokoje | 69 m2 | słoneczne 25951219 15789945 Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska.Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek osiedle Apartament znajduje się na 2 piętrze 13-piętrowego budynku z 2011 roku na Osiedlu Saska. ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 290 000 PLN (18 696 zł/m2)

3
1
69 m2
2011
15886343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamionek | 2 pokoje | okolice SWPS 27753959 15886343 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na Kamionku (Praga-Południe).Budynek OsiedleNieruchomość znajduje się na 3. piętrze w budynku z 2013 roku, zrealizowany...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (17 818 zł/m2)

2
1
55 m2
2013
15886340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Saska Kępa | 50m2 | 3 pokoje | ciche, jasne 27753953 15886340 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, dwustronne i bardzo widne mieszkanie położone w jednej z najbardziej klimatycznych części Warszawy - na Saskiej Kępie, tuż obok Parku Skaryszewskiego.Budynek OsiedleMieszkanie ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1958
15887546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 4 pokoje | zieleń | kameralny budynek 27785271 15887546 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, 4-pokojowe mieszkanie w zielonej i rodzinnej części Gocławia przy ul. Dedala.BudynekMieszkanie znajduje się na parterze, 3-piętrowego budynku z 1983 roku.Budynek zadbany, po l...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (13 462 zł/m2)

4
1
78 m2
1983
15886841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Saska | 2 pokoje | do wprowadzenia 27768802 15886841 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, ciche i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone na cenionym Osiedlu Saska. Budynek OsiedleNowoczesny budynek z windą, zlokalizowany na spokojnym i zadbanym osiedlu. Te...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (21 250 zł/m2)

2
1
40 m2
2011
15642519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 3 pokoje | jasne i ciche | ok. Promenady 23107338 15642519 Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe, jasne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z 1990 roku (bez windy). Budynek kameralny (tylko dwa mieszkania na ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (14 462 zł/m2)

3
1
65 m2
1990
15868098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gocław | 55 m2 | 2 pokoje | słoneczne 27364488 15868098 Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. BudynekMieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego budynku z windą z 2007 roku. Budynek monitorowany, z całodobo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (18 182 zł/m2)

2
1
55 m2
2007
15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024