• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Praga-Południe

Znalezionych ofert: 475

15897012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27992467 15897012 Mam przyjemność zaprezentować absolutnie wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju 187 metrowy, ekskluzywny dwupoziomowy apartament położony na ostatnim 9 piętrze nowoczesnego wieżowca w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy – Saskiej Kępie z ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 655 000 PLN (30 241 zł/m2)

5
-
187 m2
2007
15855922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27079336 15855922 Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny.Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem.Lokal o przemyślanym układzie, dwustronny, bardzo jasny oferuje przestrzeń, którą trudno ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (11 905 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15878284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27592415 15878284 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone w świetnej lokalizacji tuż przy planowanej stacji Metro Żupnicza.To idealna pr...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 000 PLN (21 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2023
15893682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27916002 15893682 Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w niebanalnym standardzie 3 pokojowy apartament o powierzchni 71 metrów z loggią położony w doskonałej lokalizacji na Soho na warszawskiej Pradze.To idealna pro...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 685 000 PLN (23 689 zł/m2)

3
-
71.13 m2
2024
15877224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27563264 15877224 Komfortowy apartament w Rezydencji Stanisława Augusta.Apartament usytuowany jest w kameralnym budynku Rezydencji Stanisława Augusta, położonym w otulinie malowniczego Parku Skaryszewskiego To elegancka inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 050 000 PLN (25 949 zł/m2)

3
1
79 m2
2022
15894315 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940456 15894315 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną widną kuchnią 46,9 m², piwnicą 1,7 m², o łącznej powierzchni 48,6 m², dodatkowo loggia ok. 1,9 m², zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Pragi-Południe, na Saskiej Kępie. Mieszkanie jest jasne i sło...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (15 813 zł/m2)

3
1
48 m2
1974
15893480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje z aneksem kuchennym, parking 27913375 15893480 Do kupienia dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 47,95m2, piętro 45 z windą, w budynku z 2021r., Praga-Południe Kamionek.Gotowe do wprowadzenia się po ewentualnym odświeżeniu, dostępne z meblami lub bez. Idealne dla singlasingielki lub pary, także jak...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 213 zł/m2)

2
-
47 m2
2021
15896396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwupoziomowe, 3 pokojowe z balkonem 27979283 15896396 Do sprzedania 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie 77,2m2, piętro 3 i 44 z windą, w budynku z 1998r., Praga-Południe Gocław.Gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie t...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 883 zł/m2)

3
-
77 m2
1998
15881541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe, nowoczesne 3 pokoje, meble w cenie 27637929 15881541 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 49 m2, piętro 1317 z windą, w budynku z 2018r., Praga-Południe Gocław.Ustawne, jasne, po odświeżeniu, meble i sprzęt w cenie. Idealne dla rodziny lub pary, również inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z an...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (20 204 zł/m2)

3
-
49 m2
2018
15830883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Cztery jasne pokoje, balkon, piwnica 26680103 15830883 Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie 56m2, piętro 66 z windą, w budynku z 1970 r. Praga-Południe Gocław.Do remontu, super dla rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem. Mieszkanie to: * przechodni salon z balkonem francuskim: kredens, szafki; * sypia...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
-
56 m2
1970
15896496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27981167 15896496 3-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul. Bracławskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,5m2 składa się z:- jadalni z widną kuchnią w aneksie (pierwotnie niezależny pokój...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (15 158 zł/m2)

3
1
47.5 m2
1970
15894821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949201 15894821 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Mińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2021NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym (o...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2021