• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Rembertów

Znalezionych ofert: 59

15846754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 3 pokoje z osobną kuchnią 26892916 15846754 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 59,54m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1985r. Rembertów, Stary Rembertów.Do remontuodświeżenia. Super dla rodziny ze starszymi dziećmi lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszk...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (13 373 zł/m2)

3
-
59 m2
1985
15785799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
147,5mkw | 2poziomy | ogród 87mkw | m. postojowe 25892625 15785799 Atuty nieruchomości w skrócie !147,5 mkw bezczynszoweogród 86,8 mkw2 x balkonkominek  klimatyzacja na 2 poziomachzew. m. postojowe domek narzędziowyzamknięte osiedleMieszkaniePrzedstawiam funkcjonalne, bezczynszowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierz...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 319 000 PLN (8 973 zł/m2)

5
2
147 m2
2014
15876725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dużą działką 982 m² | Warszawa Rembertów 27549891 15876725 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużą działką o powierzchni 982 m², położony w Warszawie - Rembertów (Wygoda). Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję dla osób poszukujących domu z potencjałem oraz możliwością aranżacji przestrzeni według własnych pot...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (9 082 zł/m2)

4
1
98 m2
1955
15894258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27936446 15894258 Szanowny kliencie,przedstawiam na sprzedaż wyjątkową nieruchomość z dwoma budynkami mieszkalnymi, zlokalizowaną w Warszawie, dzielnicy Rembertów przy Al. Sztandarów 9 . Obydwa są posadowione na działce o powierzchni 485 m2 nr ew. 1102 z obrębu 3-09...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (6 649 zł/m2)

5
1
150.24 m2
1935
15793232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem - Rembertów 26033322 15793232 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!Mam przyjemność zaprezentować 2 nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, bliskość natury ora...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 980 PLN (11 019 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15838602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem B1 - Rembertów 26732408 15838602 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!B1 -114,49 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, blisko...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 259 390 PLN (11 047 zł/m2)

4
2
114 m2
2025
15855920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem B2 - Rembertów 27078857 15855920 Kupujący nie płaci prowizji oraz 2% podatku PCC!B2 -104 m2 - Mam przyjemność zaprezentować nowoczesny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowane w spokojnej, zielonej części Warszawy - Rembertowie. To idealna okazja dla osób ceniących ciszę, bliskość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 145 980 PLN (11 019 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15700644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zaciszny dom w Starym Rembertowie 24194254 15700644 Tutaj spokojnie wypijesz poranną kawę, znajdziesz odpoczynek po pracy, a dzieci nieskrępowaną i bezpieczną przestrzeń. Dom w zacisznym, zielonym otoczeniu (piękna zadrzewiona działka - rosną nawet prawdziwki) w Starym Rembertowie. Dojazd samochodem d...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 359 000 PLN (6 208 zł/m2)

7
2
380 m2
1995
13449254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 97250 13449254 Rembertów Kamienica 480 mkw użytkowej i działka inwestycyjna. Super lokalizacja 15 min do Centrum Kamienica w Rembertowie doskonale skomunikowana z Centrum Warszawy. Blisko stacji SKM, przy budynku przystanek autobusowy 4 linie. Atrakcyjna inwestycy...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 999 999 PLN (8 333 zł/m2)

11
-
480 m2
1936
15699905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24178624 15699905 Mieszkanie 60,31 m. 3 pokojowe , mieści się na 1 piętrze w budynku 2 piętrowymTeren ogrodzony wejście z domofonem.Blok zbudowany w 2005 r.z pustaków gazobeton ocieplony styropianem i tynkiem mineralnym przez Developera.Mieszkanie składa się z:- otwar...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 760 zł/m2)

3
1
60.32 m2
2005
15866312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318273 15866312 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na trzypokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobus...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 090 000 PLN (19 123 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15866311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27318271 15866311 Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na dwupokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Rembertowie tuż przy Lesie Rembertowskim.Mieszkanie znajduje się blisko stacji kolejki Warszawa Rembertów, a pod blokiem jest przystanek autobuso...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 652 zł/m2)

2
1
46 m2
2025