• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Rembertów

Znalezionych ofert: 59

15708457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne mieszkanie 62 m² z balkonem i piwnicą 24341033 15708457 Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie 62 m² w zielonej części Rembertowa.Idealne dla rodziny, pary lub jako inwestycja pod wynajem.BUDYNEK I OKOLICA:3. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły (1986 r.). Spokojne, zadbane osiedle z zielenią, placem za...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (12 328 zł/m2)

3
1
64 m2
1986
15695873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24109416 15695873 WILLA W SĄSIEDZTWIE LASU W NOWYM REMBERTOWIEŚwietny rozkład Perfekcyjna propozycja dla rodzin wielopokoleniowych Dobrze sprawdzi się jako dom spokojnej starości, ośrodek terapeutyczny, klinika lub przedszkole Duży parking MPZP - zabudowa mieszkan...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 500 000 PLN (7 134 zł/m2)

9
3
771 m2
2000
15780980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja: dom z lokalem usługowym, okazja! 25817418 15780980 Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków.Obie części są obecnie przeznaczone na wynajem, co czyni nieruchomość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 999 PLN (6 897 zł/m2)

10
-
290 m2
2000
15780979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja: dom z lokalem usługowym, okazja! 25817416 15780979 Na sprzedaż dwupiętrowy budynek w zabudowie bliźniaczej z częścią usługowo-produkcyjną o łącznej powierzchni ok. 290 m², położony w Warszawie - Rembertowie, przy ul. Działyńczyków.Obie części są obecnie przeznaczone na wynajem, co czyni nieruchomość ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 999 PLN (6 897 zł/m2)

10
4
290 m2
2000
13141681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 87267 13141681 Działka w dzielnicy Rembertów przy jednej z głównych ulic.Warunki zabudowy przewidują pięć budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter jedynie info...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15775414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25670261 15775414 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio ładne mieszkanie - bardzo klimatyczne - wykończone w wysokim standardzie o łącznej powierzchni 43,19 m2. Z tarasem o powierzchni 6,75 m - Warszawa Rembertów – Akademia Sztuki Wojennej.Mieszk...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (16 977 zł/m2)

2
-
43 m2
2020
13259255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1549585 13259255 Na sprzedaż wyjątkowa, elegancka i niezwykle przestronna rezydencja o powierzchni 740 m², położona w Warszawie Wesołej, w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana jest na końcu ślepej ulicy, w cichej i zielonej okolicy, co...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 570 000 PLN (6 176 zł/m2)

8
8
740 m2
1992
15819007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633575 15819007 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na RembertowieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 20232024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,6m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sypialni,-ła...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

910 000 PLN (16 367 zł/m2)

3
1
55.6 m2
2023
15819518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633608 15819518 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Michała Okurzałego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 1953NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z:-dwóch pokoi 15,8 m2 i ...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

600 000 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
48 m2
1953
15818997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633576 15818997 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. NiedziałkowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z:Poziom dolny:- pokój dzi...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

934 000 PLN (13 343 zł/m2)

4
2
70 m2
2003
15818852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633536 15818852 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Ignacego Paderewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu-dwóch sypial...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (12 727 zł/m2)

3
1
55 m2
2006
15819649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633642 15819649 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Rembertowie przy ul. Chełmżyńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (20 513 zł/m2)

2
1
39 m2
2025