• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 253

15792272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3-pokojowe mieszkanie z garderobą 26011739 15792272 Mieszkanie trzypokojowe z zabudowana loggią i oddzielną garderobą na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek.Całkowita powierzchnia 60,6 ㎡ z pomieszczenie przynależnym piwnicą o powierzchni 1,7m2.Powierzchnia mieszkania to 58,9 m2 + zabudowana loggi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (10 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1971
15371538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedaży 2 pok. mieszkanie na Bródnie 17039449 15371538 Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie  o pow. 37,7m2 na 7 piętrze w bloku 10 piętrowym na Bródnie przy ul. Kondratowicza.NIERUCHOMOŚĆ:Lokal składa się z dużego pokoju o pow. 16m2 który jest połączony z kuchnią ( aneks), sypialni o pow. 9m2, łazienki ora...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (15 135 zł/m2)

2
1
37 m2
1973
15893564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche, słoneczne z dużym balkonem, zielona okolica 27914278 15893564 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 40,8 m², położonego na 8. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, zlokalizowanym na warszawskim Bródnie w dzielnicy Targówek. To propozycja dla osób poszukujących f...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

495 000 PLN (12 375 zł/m2)

2
1
40 m2
1975
15770620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
47,5m2 | rozkładowe | dwustronne | 3p | Metro 600m 25558328 15770620 Przedstawiam funkcjonalne, rozkładowe, trójpokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 mkw, położone na 4. z 4 pięter w budynku bez windy. Lokal jest dwustronny, a okna wychodzą na wschód i zachód, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo jasne i dobrze doświe...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (11 277 zł/m2)

3
1
47 m2
1972
15893444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911258 15893444 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wacława TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,4m2 składa się z:- salon z aneksem i wyjściem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (14 655 zł/m2)

3
1
46.4 m2
1975
15890671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882885 15890671 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 62m2 składa się z:-przestronnego salonu z jadalnią i ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (12 081 zł/m2)

3
2
62 m2
1974
15890456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27877373 15890456 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 i 5 piętrze budynku. Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆPowierzchnia według księgi wieczystej to dół 34m2 + góra na wyłączne użytkowanie. Łączna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

959 000 PLN (11 554 zł/m2)

4
1
83 m2
2009
15889936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864656 15889936 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Chodeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,5m2 składa się z:-Salon,-Sypialn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (14 400 zł/m2)

2
1
37.5 m2
1970
15889191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27845750 15889191 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 12 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82,2m2 składa się z:-kuchni,-czterech pokoi,-łaz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 030 000 PLN (12 530 zł/m2)

4
1
82.2 m2
1980
15891398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896620 15891398 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Michała Kleofasa Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 składa się z:-oddzielnej, widn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

612 000 PLN (11 482 zł/m2)

3
1
53.3 m2
1976
15890683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883051 15890683 1-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rusieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:- pokoju, - aneksu kuchennego, - łazienkiMieszkanie własnościoweCzynsz w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

325 000 PLN (16 250 zł/m2)

1
1
20 m2
1987
15889368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27849657 15889368 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Ogińskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

469 000 PLN (11 495 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975