• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 251

15887221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779339 15887221 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Władysława Syrokomli BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z:-Salonu z wyjściem na ba...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

835 000 PLN (14 911 zł/m2)

3
1
56 m2
1976
15886642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27763065 15886642 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. ChodeckiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-dwóch pokoi,-odd...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

530 000 PLN (13 947 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15886613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27762905 15886613 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Turmonckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66,5 m2 składa się z:-salonu,-otwartej, wi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

979 000 PLN (14 722 zł/m2)

4
1
66.5 m2
1970
15886021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27746324 15886021 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Heleny JunkiewiczBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55m2 składa się z:-salonu,-dwóch sypialni,-oddzi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (10 545 zł/m2)

3
1
55 m2
1975
15885951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27744271 15885951 3 pokojowe mieszkanie ul. Turmoncka TargówekBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku NIERUCHOMOŚĆW mieszkaniu na 66m2 znajdują się trzy pokoje ( salon, dwie sypialnie ), otwarta kuchnia połączona z salonem, łazienka,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

889 680 PLN (13 480 zł/m2)

3
-
66 m2
1970
15884320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699052 15884320 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. TokarzaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 32,4m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (15 926 zł/m2)

1
1
32.4 m2
1970
15882572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27668832 15882572 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,5m2 składa się z:- 3 pokoi, - kuchni, - łazienki, - korytarzaMieszkanie spółdzielcze ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (11 776 zł/m2)

3
1
53.5 m2
1975
15887260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27779528 15887260 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Piotra WysockiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu-sypialni-oddzielnej,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (16 829 zł/m2)

2
1
41 m2
1975
15884626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27707145 15884626 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 67,40m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (13 338 zł/m2)

3
1
67.4 m2
1985
15882570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27668833 15882570 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,3m2 zostało zoptymalizowane pod wynajem pokoi...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

756 000 PLN (14 184 zł/m2)

5
2
53.3 m2
1974
15886957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27772677 15886957 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Toruńskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2024NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 64m2 składa się z:-przestrzennego korytarza,-widneg...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 210 000 PLN (18 906 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15885957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744275 15885957 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. KrasnobrodzkiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z:-oddzielnej, widnej kuchni,-dw...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 957 zł/m2)

2
1
47 m2
1976