• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 249

15881300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628192 15881300 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15878124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589063 15878124 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Węgrowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1975NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,39m2 składa się z:-salonu z kuchnią i przedpokojem...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

790 000 PLN (14 797 zł/m2)

3
1
53.39 m2
1975
15878079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27588030 15878079 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Montwiłłowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45,11m2 składa się z:-sypialni: 14,94, -salonu z a...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (16 737 zł/m2)

2
1
45.11 m2
2016
15878100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27588321 15878100 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Aleksandra Gajkowicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 9 piętrowym budynku.Rok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33,10m2 składa się z:-pokoju dziennego,...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

535 000 PLN (16 163 zł/m2)

1
1
33.1 m2
1976
15840334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne studio po remoncie 26774589 15840334 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 41,22m2 (użytkowa 22,4m2), poddasze3 bez windy, w budynku z 1982r. Targówek, Zacisze.Po remoncie, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * p...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

319 000 PLN (7 780 zł/m2)

1
-
41 m2
1982
15849311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje taras/ogródek, miejsce parkingowe 26963629 15849311 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 69m2, parter3 z windą, w budynku z 2018 r. Targówek, Elsnerów.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary. Dostępne bez mebli ruchomych.Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka: *...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 166 000 PLN (16 899 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15893041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899828 15893041 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż bardzo ładne 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia. Powierzchnia nieruchomości to 43 m2 w tym (mieszkanie 40,8 m2 plus piwnica 2,2 m2)Po...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (15 093 zł/m2)

2
1
43 m2
1975
15889418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne 2 pokoje do własnej aranżacji, ogródek 27850127 15889418 Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39,9m2, parter3 z windą, w budynku z 2025r. Targówek Zacisze.W stanie deweloperskim, idealne dla singlasingielki, pary, niewielkiej rodziny, także inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem kuchennym i...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 440 PLN (16 037 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15463201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Trzy pokoje na Targówku 19123844 15463201 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 1111 z windą, w budynku z 1972 r. Targówek, Bródno.Mieszkanie do ewentualnego odświeżenia, umeblowane i w pełni wyposażone, idealne dla rodziny lub pary.Mieszkanie to:* duży salon z wyjściem na balkon: ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (11 982 zł/m2)

3
-
55 m2
1972
15644821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do remontu 3 lub 4 pokoje, blisko metro 23153066 15644821 Do kupienia 3-pokojowe mieszkanie 47m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1971 roku, Targówek, Bródno.Do remontu lub odświeżenia, znakomite dla rodziny lub inwestycyjnie pod wynajem.Mieszkanie to:* przechodni salon 15,5m2 z wyjściem na balkon;* pokój ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (13 596 zł/m2)

3
1
47 m2
1971
15845299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26859801 15845299 Opiekun ofertyErnest RębelskiNumer Licencji : 32026tel. 602 101 602Na sprzedaż jasne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 z widokiem na Park Bródnowski, do METRO BRÓDNO jedynie 500m.Podstawowe informacje:Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 15 ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (11 967 zł/m2)

4
2
61 m2
1982
15882041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655646 15882041 Do sprzedaży 2 - pokojowe mieszkanie z loggią na Targówku przy ul. Żuromińskiej. Możliwość własnej aranżacji w szerokim zakresie. Remont łazienki był robiony rok temu.BUDYNEKOSIEDLE:Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10-piętrowym budynku.Rok budo...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

489 000 PLN (12 225 zł/m2)

2
1
40 m2
1972