• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Targówek

Znalezionych ofert: 249

15885905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27743649 15885905 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 55,3 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej kuchni,-...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

812 000 PLN (14 684 zł/m2)

2
1
55.3 m2
2009
15884179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695930 15884179 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. św. Wincentego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z:- 3 pokoi, - aneksu kuchennego, - łazienki, - toalety. Powierzchnia d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 270 000 PLN (17 938 zł/m2)

3
1
70.8 m2
2000
15882035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655576 15882035 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Łojewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1969NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,25m2 składa się z:-salonu,-sypialni,-oddzielnej kuc...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

520 000 PLN (12 919 zł/m2)

2
1
40.25 m2
1969
15884097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695100 15884097 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Złotopolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku.Rok budowy: 2015NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-d...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15883371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675036 15883371 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Rembielińskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-jasny salon z wyjściem na zad...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (19 595 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15882092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27657276 15882092 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Płosa BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 59 m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – przestronna...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (19 322 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15882037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655574 15882037 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Michała Kleofasa OgińskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 40,8m2 składa się z:- 2 pokoi, - kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchn...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

525 000 PLN (12 868 zł/m2)

2
1
40.8 m2
1975
15882018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27654664 15882018 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Oliwskiej w inwestycji Oliwska Vita BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salonu z ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

789 000 PLN (17 152 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15881354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27629204 15881354 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Olgierda BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuKlatka po remoncie, nowe windy.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60,1m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

945 000 PLN (15 724 zł/m2)

3
1
60.1 m2
1984
15879187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27610893 15879187 3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Zamkowej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni m2. Układ:- salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na balkon- pokoju dziecię...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

898 000 PLN (16 943 zł/m2)

3
1
53 m2
2012
15878121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27589068 15878121 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Potulickiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:-salon - 19m2 połączony z kuchnią ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

855 000 PLN (14 250 zł/m2)

3
1
60 m2
2016
15877717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27577805 15877717 2-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Wysockiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- salonu,- sypialni,- oddzielnej kuchni,- łazienki,- przedpokoju.Powierz...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

570 000 PLN (13 412 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974