• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 352

15500391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 2 pokoje przy Metro Imielin Ursynów 19937278 15500391 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Ursynowa, tuż przy stacji Metro Imielin. Z okien roztacza się piękny widok na panoramę dzielnicy, co nadaje wnęt...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (24 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2017
15354231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, na sprzedaż 16650549 15354231 Mamy do zaoferowania urządzone przez architekta ustawne i nowocześnie wyposażone mieszkanie, gotowe do zamieszkania.Idealne dla rodziny bądź studenta( 1500 m do SGGW).Nowoczesne urządzone i bardzo przytulne.W bliskiej odległości centrum handlowe oraz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (20 652 zł/m2)

2
-
46 m2
1994
14611419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod lasem kabackim 40064 14611419 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę pod Lasem Kabackim w granicach administracyjnych Warszawy-Ursynowa.Działka ma powierzchnię 1500 m2. Jest to płaska działka, porośnięta pięknym starodrzewem.Okolica jest bardzo spokojna. Zabudowania willowe, no...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN

-
-
1500 m2
-
14604652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148592 14604652 Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną na warszawskim Ursynowie. 1) 1227 m2W cenie sprzedaży są udziały w drodze dojazdowej.W okolicy jest stacja kolejowa Jeziorki Południowe (ok. 2 km), przystanek, dobry dojazd do Warszawy. W budowie Puławska Bis....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 067 490 PLN

-
-
1227 m2
-
15512987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje, Ursynów 20184055 15512987 Oferujemy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m², położone na Ursynowie, 15 minut do Metra. Lokal znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym, ocieplonym bloku z 1978 roku. Mieszkanie posiada duży, zabudowany balkon oraz przynależną pi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (19 531 zł/m2)

4
1
64 m2
1978
15323644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie z ogródkiem 15780733 15323644 Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z tarasem, ogródkiem i 3 miejscami parkingowymi na Ursynowie.Teren ogrodzony, monitorowany. W pobliżu plac zabaw dla dzieci. Parking na terenie, jak również miejsce parkingowe dedykowane ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 650 000 PLN (21 154 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
14941270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na słonecznym osiedlu, Metro Natolin 5223637 14941270 Słoneczne, dwustronne mieszkanie tuż przy metrze Natolin. Gotowe do zamieszkania, wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie jest bardzo zadbane, zamieszkałe od samego początku przez pierwszych właścicieli. Nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkan...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (25 000 zł/m2)

3
2
80 m2
2009
15886412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27757094 15886412 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,9 mkw, położone w cichej i spokojnej części Ursynowa- bardzo blisko metra Stokłosy.Nieruchomość znajduje się w niskim budynku, co zapewnia kameralną atmosferę i komfort codzie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
1
62 m2
1979
15846126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 26876103 15846126 Lokal usługowy na sprzedaż – Galeria Ursynów, al. KEN 36, WarszawaNa sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w Galerii Ursynów przy al. Komisji Edukacji Narodowej – w sercu warszawskiego Ursynowa, w bezpośrednim sąsiedztwi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 750 000 PLN (7 919 zł/m2)

3
-
221 m2
2002
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15894729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27948415 15894729 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,10 m², położone na 7 piętrze przy ul. Koncertowej.Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym — idealny dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb.Mieszkanie ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (12 887 zł/m2)

3
1
62 m2
1970
15893352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27908801 15893352 Nieruchomość na działce z atrakcyjnym MPZP, a co za tym idzie z dużym potencjałem inwestycyjnym, także do rozbudowy. Zielona część warszawskiego Ursynowa – Pyry Leśne, przy ul. Rataja (lokalizacja za budynkiem biurowym Comarch). Wygoda miasta i blisk...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN (16 111 zł/m2)

3
1
90 m2
1966