• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 351

15379061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę mieszkaniowo-usługową 17231499 15379061 Do kupienia działka budowlana o powierzchni 1829 m2, Ursynów Pyry.Działka przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową (obowiązuje MPZP o symbolu MU- tereny o funkcji mieszkaniowo-usługowej). Działkę można zbudować do 40% powierzchni biologicznie czynnej i...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 100 000 PLN

-
-
1829 m2
-
15424336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealny w każdym celu 18248719 15424336 ELEGANCKI SEGMENT SKRAJNYRodzinny segment skrajny zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w zielonej części  Ursynowa.Zamknięte osiedle gwarantuje spokój, ciszę i bezpieczeństwo.Świetny punkt komunikacyjny.Duży wybór szkół międzynarodowych : Internationa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 250 000 PLN (10 833 zł/m2)

6
1
300 m2
2002
15877189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
50 m² | 3 balkony | Obok metra 27562567 15877189 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Meander 22Metraż: 49,80 m²Piętro: 312Rok budowy: 2003Stan prawny: pełna własność z KWCena: 939 000 złMiejsce postojowe: 50 000 złKomórka lokatorska: 20 000 złPowierzchnia komórki lokatorskiej: 3,8...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

899 000 PLN (18 347 zł/m2)

2
1
49 m2
2003
15217596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 12969195 15217596 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra. Dwustronne, słoneczne, ładnie wykończone i bardzo zadbane, od samego początku zamieszkane przez tych samych właścicieli. Ustawny salon, półotwarta kuchnia i loggia od strony patio....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 060 000 PLN (25 750 zł/m2)

3
-
80 m2
2009
15881222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626274 15881222 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, w budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, z oddzielną i widną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne WC. Pokój dzienny i loggia z oknami na pario (południowy-wschód), sypialnia oraz kuch...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (17 778 zł/m2)

2
-
54 m2
2004
15888853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27830508 15888853 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23E z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji Osiedle Sakura . Nazwa „Sakura” w jęz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

730 000 PLN (22 813 zł/m2)

2
-
32 m2
2013
15370641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17019191 15370641 Nieruchomość znajduje sie na ulicy Meander na ostatnim 10 piętrze .Budynek zadbany, po remoncie klatek schodowych, wymianie elektryki i podłóg i wind.Mieszkanie składa się z:- trzech niezależnych pokoi: 21.81m, 10.06m, 11.83m- widnej kuchni w zabudow...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15845911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26872239 15845911 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej wygodnych części Urs...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 106 zł/m2)

1
1
35.9 m2
2008
15857627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jasne, rozkładowe, M1 200 m, inwestycyjnie 27128478 15857627 Mam przyjemność zaprezentować Państwu fantastyczne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie tuż obok Metra StokłosyNAJWAŻNIEJSZE ATUTY:- 200 metrów od wejścia do Metra Stokłosy-  3 ustawne, nieprzechodnie pokoje (łatwe do zaaranżowania jako inwestycja pod w...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

830 000 PLN (13 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1979
15471565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom wolnostojący, wszystkie media , komunikacja. 19311661 15471565 Z dumą oferujemy na sprzedaż wyjątkową willę, usytuowaną na  działce o powierzchni 915 m². Dom składa się z dwóch kondygnacji naziemnych - przestronnego parteru oraz pierwszego piętra, a także piwnicy, co zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych i fun...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (7 429 zł/m2)

5
3
350 m2
2004
15502572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje blisko metro Imielin, Ursynów 19979806 15502572 Oferujemy do sprzedaży słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4 m², położone na warszawskim Ursynowie. Lokal znajduje się na 1. piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat 80-tych, bez windy.Mieszkanie:- Dwustronne, z bardzo praktycznym roz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (15 857 zł/m2)

4
1
63 m2
1985
15500391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 2 pokoje przy Metro Imielin Ursynów 19937278 15500391 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Ursynowa, tuż przy stacji Metro Imielin. Z okien roztacza się piękny widok na panoramę dzielnicy, co nadaje wnęt...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (24 974 zł/m2)

2
-
38 m2
2017