• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 350

15887459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27784029 15887459 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii LanciegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,2m2 składa się z:- dwóch ustawnych, przestronnych pokoi po ok. 25 m2 (wcześ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (18 196 zł/m2)

2
1
63.2 m2
1985
15887432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27783386 15887432 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Aleja Komisji Edukacji NarodowejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 74,90m2 (po wprowadzeniu zmian ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN (20 027 zł/m2)

2
1
74.9 m2
2002
15890621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27882668 15890621 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Belgradzkiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1989NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,34m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (18 118 zł/m2)

1
1
41.34 m2
1989
15890430 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27877089 15890430 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Alternatywy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z:-pokoju dziennego,-otwartej kuchn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (19 697 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15890425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27877078 15890425 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. ZamianyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 61m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielnej kuchni,-łazi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 033 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15889220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27845987 15889220 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa SkałaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z:- pokoju, - kuchni, - łazienkiPowierzchnia dodatkowa:- ogródek o pow....

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

625 000 PLN (20 312 zł/m2)

1
1
30.77 m2
2017
15887258 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779531 15887258 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. GawotaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 70m2 składa się z:-salonu z wyjściem na balkon,-otwartej ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (14 986 zł/m2)

3
1
70 m2
2009
15886551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27761847 15886551 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Przybylskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1980NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-pokoju dziennego,-oddzielnej ku...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (16 189 zł/m2)

1
1
37 m2
1980
15885999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745233 15885999 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała - osiedle Lake Park Ursynów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,06m2 składa się ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (17 749 zł/m2)

3
1
76.06 m2
2018
15887224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27779341 15887224 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polnej RóżyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 1998NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 191,28m2 składa się z:PIĘTRO I-cztery pokoje,-dwie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 200 000 PLN (11 501 zł/m2)

5
3
191.28 m2
1998
15886157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27749627 15886157 1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Koprowskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju,- aneksu kuchennego, - łazienki. Powierzchnia dodatkowa:- ogróde...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 000 PLN (23 088 zł/m2)

1
1
34 m2
2023
15886530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27761173 15886530 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Związku Walki Młodych BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1979NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 82m2 składa się z:-czterech pokoi,-kuchni,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

870 000 PLN (10 610 zł/m2)

4
1
82 m2
1979