• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 351

15881101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27623780 15881101 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2007NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,56m2 składa się z:-salon z aneksem kuchenn...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

988 722 PLN (19 950 zł/m2)

2
1
49.56 m2
2007
15878339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594112 15878339 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Jana MiklaszewskiegoBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,2m2 składa się z:- 4 niezależnych pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - toal...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (13 661 zł/m2)

4
1
73.2 m2
1981
15878252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27591432 15878252 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Ferdynanda MagellanaBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z:- 3 pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

779 000 PLN (12 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1981
15882026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27655441 15882026 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. K. Jeżewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynkuRok budowy: 2002NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

936 000 PLN (18 986 zł/m2)

2
1
49.3 m2
2002
15881956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27653298 15881956 6-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Marii Grzegorzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 70-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 73,70m2 składa się z:-6...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

949 000 PLN (12 877 zł/m2)

6
1
73.7 m2
1970
15878325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27593901 15878325 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. NutkiBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Spółdzielnia podjęła uchwałę o staraniach zmierzających do zainstalowania wind. Stan dobry. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (15 306 zł/m2)

2
1
49 m2
1974
15882090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27657163 15882090 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Mariana Sengera CichegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 126m2 składa się z:poziom pierwszy:-sa...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (14 286 zł/m2)

5
2
126 m2
1995
15895602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962245 15895602 Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowo przestronnego i doskonale doświetlonego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48.90 mkw, zlokalizowanego w kameralnej i spokojnej okolicy warszawskiego Ursynowa, przy ul. ul. Kajakowa 4. To idealna pr...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

630 000 PLN (11 624 zł/m2)

2
1
54.2 m2
1952
15886669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal z witrynami w ruchliwej lokalizacji 27763908 15886669 Na sprzedaż lokal 73 m2 z witrynami na parterze w budynku z 2001r., Ursynów Kabaty.Witryny od strony ruchliwej ulicy (piesi, samochody),  przystosowany do lekkiej działalności gastronomicznej, też koncesja na alkohol. Idealny na kawiarnię, lodziarnię...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 825 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
-
73 m2
-
15834785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4 pokoje obok parku Przy Bażantarni 26703214 15834785 Do kupienia 4-pokojowe mieszkanie 105 m2, piętro 45 z windą w budynku z 2005 roku, Ursynów Kabaty.Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny. Mieszkanie to:* salon 40m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon: klimatyzacja;* aneks kuchenny: lod...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 995 000 PLN (19 000 zł/m2)

4
-
105 m2
2005
15844252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wygodny lokal na dowolną działalność 26828288 15844252 Na sprzedaż lokal 95,09m2, na parterze 2-piętrowego budynku z 2015 r., Ursynów Północny.Lokal narożny, umeblowany, z przestronnymi witrynami, przystosowany do prowadzenia lekkiej gastronomii, gotowy do działania od zaraz. Klimatyzacja kanałowa, wenty...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (21 053 zł/m2)

4
-
95 m2
2015
15843268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe klimatyzowane studio z ogródkiem, garaż 26807380 15843268 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 34 m2, parter3 bez windy, w budynku z 2023r., Ursynów Wyczółki.Gotowe do zamieszkania, idealne dla singlasingielki lub pary, także inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to:* pokój z aneks...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

785 000 PLN (23 088 zł/m2)

1
-
34 m2
2023