• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ursynów

Znalezionych ofert: 351

15884074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694070 15884074 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Rybałtów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: ok. 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,80m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (19 685 zł/m2)

3
1
50.8 m2
2000
15884056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694065 15884056 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Edwarda DembowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 1982NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 52,80m2 składa się z:-pokoju dziennego z wy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (18 182 zł/m2)

3
1
52.8 m2
1982
15884184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695925 15884184 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Roentgena BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 58,93m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym (23 m...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 499 000 PLN (25 437 zł/m2)

3
1
58.93 m2
2018
15884156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27695853 15884156 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Koncertowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1978NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63,2 m2 składa się z:- Słoneczny salon (15,0 m2) z l...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

819 000 PLN (12 959 zł/m2)

3
1
63.2 m2
1978
15884073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27694076 15884073 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pachnącej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 47,50m2 składa się z:- salon z wyjściem na taras,- od...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (19 579 zł/m2)

2
1
47.5 m2
2003
15884076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27694071 15884076 3 pokojowe mieszkanie ul. Kazimierza Jeżewskiego UrsynówBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 99 m2 2 łazienki, 3 pokoje, przedpokój, garderoba, antresolaPowierz...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 829 000 PLN (18 475 zł/m2)

3
-
99 m2
2006
15895868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962748 15895868 Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z windą w świetnej lokalizacji-  100 m od metra Kabaty. Nieruchomość  z balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym, komórką lokatorską i ochroną, znajdującą się przy ul. Wańkowi...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

940 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
56.4 m2
2002
15884273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27698389 15884273 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. RybałtówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 54m2. Układ: - Salon o powierzchni (21 m²)- Komfortowa sypialnia (12,3 m²)- Oddzielna, widna ku...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

947 000 PLN (17 537 zł/m2)

2
1
54 m2
1996
15884217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27696119 15884217 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Sarabandy BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2020 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 76,35m2 składa się z:-Salon z jadalnią : 25,34 m 2,...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (15 062 zł/m2)

3
1
76.35 m2
2020
15883732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675547 15883732 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. NugatBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:- salonu z półotwartą kuchnią i jadalnią, - dwóch komfortowych sypialni, - łazie...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

847 000 PLN (13 444 zł/m2)

3
1
63 m2
1983
15895858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962718 15895858 Na sprzedaż teren inwestycyjny o łącznej powierzchni blisko 0,58 ha (5770m2), zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Kuropatwy na Ursynowie. Nieruchomość składa się z trzech jednostek geodezyjnych, tworzących zwarty kompleks o dużym potencjale deweloper...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 000 PLN

-
-
5770 m2
-
15883399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675289 15883399 2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z:- salonu, - sypialni, - oddzielnej kuchni, - łazienkiPowierzchnia ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

645 000 PLN (16 412 zł/m2)

2
1
39.3 m2
2000