• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 293

15877149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562395 15877149 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Fasolowej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 65 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-oddzielnej, widnej kuc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (14 308 zł/m2)

2
1
65 m2
2003
15877107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27562246 15877107 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2026NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-dwóch sy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 039 650 PLN (15 752 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15877116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27562240 15877116 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Szczęsnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2023NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,1m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-syp...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 060 000 PLN (19 962 zł/m2)

2
1
53.1 m2
2023
15876613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27542407 15876613 Wyjątkowe, Przestronne Mieszkanie 116,44 m² - Idealne dla Rodziny Blisko Parku Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne i niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 116,44 m² , zlokalizowane na spokojnym i doskonale skomunikowanym osied...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 860 000 PLN (16 034 zł/m2)

5
-
116 m2
2004
15893501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27913246 15893501 Na sprzedaż lokal z ogródkiem przy ul. Instalatorów 9 w inwestycji InPlace, Warszawa Włochy. ✅ Lokal handlowo–usługowy, wejście bezpośrednio z chodnika✅ Powierzchnia użytkowa 65,72 m² + ogródek 35,57 m² ✅ ul. Instalatorów 9✅ W ciągu innych lokali han...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 136 956 PLN (17 300 zł/m2)

1
-
65.72 m2
2025
15871640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27472922 15871640 Do zakupu narożny lokal usługowy bardzo blisko Liceum Ogólnokształcącego.Lokal znajduje się w Warszawie przy ul. Geologicznej 16 (Włochy, Okęcie) w prestiżowej inwestycji „Porto di Casa”.Porto di Casa to kameralny apartamentowiec z 11 apartamentami o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

562 864 PLN (16 847 zł/m2)

1
-
33.41 m2
2027
15857330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27119266 15857330 Przestronne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze budynku z 1998 roku z windą. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, pokoje są oddzielne, dostępne z przedpokoju, odrębna i widna jest także kuchnia. Z pokoju dziennego jest wyjśc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

725 000 PLN (15 426 zł/m2)

2
-
47 m2
1998
15790764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Funkcjonalna kawalerka przy Al. Jerozolimskich 25977511 15790764 Kawalerka inwestycyjna przy Al. Jerozolimskich, w pełni wyposażona i przygotowana pod najem krótkoterminowyNa sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 24 m², położona na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest zadbany, w pełni wy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

459 000 PLN (19 957 zł/m2)

1
-
23 m2
2018
15718214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
kawalerka 26,52m², wysokość 3m, KW, parking 24548586 15718214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej kawalerki o powierzchni 26,52 m², położonej przy Alejach Jerozolimskich 216 w Warszawie. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku i posiada wysokość pomieszczeń wynoszącą 3 metry, co zapewnia poc...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

499 000 PLN (19 192 zł/m2)

1
1
26 m2
2011
15321946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15735841 15321946 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
14470536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 44856 14470536 Na sprzedaż dom o powierzchni 100 m2 na działce o powierzchni 1092 m2 , zlokalizowany w dzielnicy Włochy, na osiedlu Opacz Wielka. Dobry dojazd do centrum. W pobliżu droga szybkiego ruchu S8 oraz S2, centrum handlowe Okęcie Park, Lotnisko Chopina...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 000 PLN (14 000 zł/m2)

4
-
100 m2
1950
15556506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21142212 15556506 Na sprzedaż budynek biurowy o pow. użytkowej 1300,89 m2 (o pow. całkowitej 1578,02 m2), usytuowany na działce o powierzchni 1087 m2 , przy ul. Łopuszańskiej w dzielnicy Włochy. Nowoczesny biurowiec oddany w 2024 roku, w stanie dewelop...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 145 000 PLN (8 964 zł/m2)

11
-
1578 m2
2024