• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Włochy

Znalezionych ofert: 292

15321945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 15735839 15321945 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o powierzchni 1892,03 m2,(powierzchnia mieszkań 1 313,44 m2) usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, g...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

12
-
1892 m2
2002
15321958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15735840 15321958 Na sprzedaż budynek wielorodzinny (27 mieszkań, 1 lokal usługowy, 16 garaży) o pow. użytkowej 1892,03 m2 , usytuowany na działce o pow. 2005 m2 , przy ul. Techników w dzielnicy Włochy. Budynek wynajęty, generuje stały przychód z najmu. Na...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 000 000 PLN (8 985 zł/m2)

11
-
1892 m2
2002
15850300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26993662 15850300 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCI!Dwupokojowe, świetnie zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 40,85 m2 z dużym balkonem!!!Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszk...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

759 000 PLN (18 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2017
15887212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779447 15887212 Działka z wydanym pozwoleniem na budowę. Media, wjazd z drogi asfaltowej. Na działce nie ma budynków.1 linia zabudowy od ulicy asfaltowej .W okolicy trakcja kolejowa . Pełna infrastruktura , bardzo dobra komunikacja .Zamieszczona oferta nie stanowi o...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN

-
-
768 m2
-
15853536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27052124 15853536 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na zamkniętym i monitorowanym osiedlu z ochroną.Nieruchomość została wykończona w...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 110 000 PLN (19 821 zł/m2)

2
1
56 m2
2020
15864525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27268608 15864525 KOMFORTOWA PRZESTRZEŃ DO ŻYCIANa sprzedaż stylowe, w pełni urządzone mieszkanie, położone w spokojnej i zielonej części Warszawy – Włochy, przy ul. ks. Juliana Chrościckiego.To idealna propozycja dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność oraz got...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (18 543 zł/m2)

3
1
61.48 m2
2016
15772866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25622452 15772866 2-pokojowe mieszkanie 60m znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku. Jest księga wieczystaSkłada się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- przedpokoju.Do mieszkania przynależy:- miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mie...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2016
15828474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643798 15828474 2- pokojowe lokal mieszkalny - 60m, w budynku apartamentowo - hotelowym. Idealny pod inwestycję ale także jako mieszkanie.Dobry standard, klimatyzacja.Miejsce postojowe w garażu podziemnymW budynku jest recepcja i ochrona.Księga wieczysta.Czynsz uzy...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (11 500 zł/m2)

2
1
60 m2
2016
15766590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25506459 15766590 Oferujemy na sprzedaż komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,17 m², zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, wybudowanego w 2018 roku. Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

516 000 PLN (16 040 zł/m2)

1
1
32.17 m2
2018
15712760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24429103 15712760 Wykończony apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie na Włochach przy al.Jerozolimskich, 51,68 m² Nowe budownictwo 2024 Na sprzedaż stylowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na warszawskich Włochach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 331 zł/m2)

2
1
51.68 m2
2024
15835351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26934376 15835351 Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie.25m, piętro 34 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka.2016 rokKlimatyzacjaTaras 20mEkspozycja zachodniaBudynek z recepcją i ochronąZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cyw...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

400 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
25 m2
2016
15738960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24917298 15738960 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku.Wykończone w wysokim standardzie.Dębowa podłoga.Markowe sprzęty firmy BOSCH oraz Grohe.MDF lakierowany w kuchni.Klimatyzacja.Układ mieszkania:- salon z anek...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (22 063 zł/m2)

2
1
36.26 m2
2024