• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 773

15834127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934889 15834127 Mieszkanie o wysokim standardzie 66m na 2 piętrze w 11 piętrowym bloku z 2019 roku .Mieszkanie składa się z :- dwóch pokoi, - łazienki - schowka- przedpokoju- balkonu.Wysoki standard wykończenia: Każdy element wykończenia został starannie dobrany, ab...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15834297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934372 15834297 Ciche, zadbane, słoneczne 3- pokojowe mieszkanie na Targówku , niedaleko stacji metra Bródno Dla lokalu prowadzona jest księga wieczystaBlisko liczne sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła i inne instytucjeDużo zieleni, luźna zabudowa.Zamieszczona ...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

699 000 PLN (13 239 zł/m2)

3
1
52.8 m2
1973
15845911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26872239 15845911 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,9 m², położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 4-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Lokal znajduje się w jednej z najbardziej wygodnych części Urs...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 106 zł/m2)

1
1
35.9 m2
2008
15832078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703294 15832078 Więcej informacji pod numerem telefonu ☎ 884-884-152.Na sprzedaż tylko w naszym biurze, bardzo ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,43 m², położone na 7. piętrze w 11-piętrowym budynku z 1976 roku przy ulicy Synów Pułku na Bemowie.To idea...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

659 000 PLN (15 906 zł/m2)

2
1
41.43 m2
1976
15829772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643818 15829772 Mieszkanie w kamienicy o powierzchni 32,23 m2 ,na parterze w 2 piętrowej zabudowie z 1936 roku .Przeprowadzone remonty: elewacja, instalacja elektryczna, remont dachu, hydroizolacja fundamentów.Ogrzewanie i ciepła woda: gaz (piec Termet, nowy z 2023 ...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

529 000 PLN (16 413 zł/m2)

1
1
32.23 m2
1936
15829532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643806 15829532 Do sprzedania kawalerka o powierzchni 22,7 m2 na Starej Ochocie przy ulicy Grójeckiej niedaleko Wawelskiej. Mieszkanie do remontu, usytuowane na 2 piętrze w 6-piętowej kamienicy z 1962 roku. Cegła, duże okno – podwójne drzwi balkonowe, drzwi wejściow...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

422 000 PLN (18 590 zł/m2)

1
-
22.7 m2
1962
15828643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 26643801 15828643 Budynek w pełni dostosowany do działalności medycznej, funkcjonujący jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w pobliżu Galerii Mokotów.Budynek spełnia wszelkie niezbędne wymagania przewidziane dla tego rodzaju placówek, dotyczące odpowiednio powie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 800 000 PLN (15 783 zł/m2)

12
-
811 m2
-
15823679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643774 15823679 Trzypokojowe mieszkanie w bloku z 2009 rokuStandard:- Odmalowane ściany i sufity w 2025 roku.- podłoga drewniana , olejowana- meble kuchenne z duża ilość szafek, szuflad z systemem BLUM, cargo przy piekarniku, dwa magic cornery pod oknem,Układ pomies...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (14 986 zł/m2)

3
1
70 m2
2009
15805696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26314501 15805696 wolnostojący dom usytuowany w spokojnej i malowniczej okolicy Młocin.Rozkład pomieszczeń:PARTER- bardzo duży przestronny salon z wyjściem na taras,- kuchnia- pokójgabinet- toaleta z prysznicem- pomieszczenie gospodarczePIĘTRO- sypialnia z wyjściem na...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 999 999 PLN (20 000 zł/m2)

5
-
300 m2
-
15787343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25926883 15787343 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2022 roku.Mieszkanie składa się z:- oddzielnej, widnej kuchni,- salonu,- sypialni,- łazienki,- przedpokoju- balkon.W pełni umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia się od zar...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

805 000 PLN (16 429 zł/m2)

2
1
49 m2
2022
15779850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25792862 15779850 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2011 roku.Blok zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym i dobrze zarządzanym osiedlu .Ogromnym atutem jest teren osiedla, który jest bardzo przestronny, posiada dwa place ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (14 131 zł/m2)

3
1
69.35 m2
2011
15772438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25610492 15772438 Dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie 93m na 2 ostatnim piętrze w budynku z windą.Osiedle ogrodzone, monitorowane, strzeżone 247.Układ pomieszczeń:Poziom pierwszy:- salon z aneksem kuchennym (zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 394 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
2
93 m2
2015