• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 773

15779850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25792862 15779850 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze w 4-piętrowym budynku z windą z 2011 roku.Blok zlokalizowany na zamkniętym, strzeżonym i dobrze zarządzanym osiedlu .Ogromnym atutem jest teren osiedla, który jest bardzo przestronny, posiada dwa place ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

980 000 PLN (14 131 zł/m2)

3
1
69.35 m2
2011
15772438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25610492 15772438 Dwupoziomowe czteropokojowe mieszkanie 93m na 2 ostatnim piętrze w budynku z windą.Osiedle ogrodzone, monitorowane, strzeżone 247.Układ pomieszczeń:Poziom pierwszy:- salon z aneksem kuchennym (zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 394 000 PLN (14 989 zł/m2)

4
2
93 m2
2015
15768416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25543317 15768416 Mieszkanie 47,80 m na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku.Stan techniczny mieszkania dobry , nie wymaga większych nakładów finansowych .Układ pomieszczeń:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia z oknem - łazienka- przedpokój- balkon .Miejsce postojowe - dod...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (14 644 zł/m2)

2
1
47.8 m2
2001
15730298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24777334 15730298 Więcej informacji: 884 884 159Na sprzedaż działka o powierzchni 1460 m² położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości prawie 80 m i szerokości 18,5-19 m. Dojazd do działki d...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 880 000 PLN

-
-
1460 m2
-
15727766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24724457 15727766 Kawalerka 29m na 3 ostatnim piętrze w Śródmieściu Warszawy przy samych Łazienkach.Budynek po remoncie, w 2017 roku (odświeżenie dachuniezbędne naprawy, ocieplenie, nowa zewnętrzna elewacja).Mieszkanie 4,5 roku temu było generalnie remontowane. Mieszk...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (23 448 zł/m2)

1
1
29 m2
1965
15710186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24371950 15710186 Apartament inwestycyjny przygotowany do wynajmu krótkoterminowego lub zamieszkania wraz z pełnym wyposażeniem .Nieruchomość zlokalizowana jest w Warszawie w dzielnicy Włochy. W budynku znajduje się lobby oraz pralnia samoobsługowa. Mieszkanie jest ob...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

595 000 PLN (19 476 zł/m2)

1
1
30.55 m2
2015
15688643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23992879 15688643 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 50 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 333 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15849369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26964828 15849369 Szukasz idealnego mieszkania w sercu Warszawy, które łączy klimat przedwojennej dzielnicy z nowoczesnym komfortem? To dwupokojowe mieszkanie na Powiślu to propozycja dla osób ceniących prestiż, ciszę i doskonałą infrastrukturę.Atuty Nieruchomości:Pow...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

770 890 PLN (18 802 zł/m2)

2
1
41 m2
1964
15848249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26935196 15848249 Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 101 m , parter w 2-piętrowym bloku z 2018 roku.Bezczynszowe.Budynek w technologii tradycyjnej.Wszystkie media.Układ mieszkania :-salon, - kuchnia w aneksie , - dwie sypialnie, - gabinet, - dwie łazien...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 420 000 PLN (14 059 zł/m2)

4
2
101 m2
2018
15832081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934883 15832081 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m², zlokalizowane w bloku z 2002r .Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym, 7 piętrowym bloku z trzema windami.Mieszkanie po remoncie.Okna wychodzą na patio, dzięki czemu mieszkanie jest bardzo ciche.Zakre...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

760 000 PLN (20 822 zł/m2)

2
1
36.5 m2
2002
15832079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934882 15832079 Mieszkanie 48,90m² plus balkon ok.2m². 4 piętro w 4 piętrowym budynku .Budynek po remontach.Mieszkanie do odświeżenia , częściowego remontu .Miedziana instalacja elektryczna w całym mieszkaniu.Dębowa mozaika na podłodze – do odświeżenia.Dwustronne: p...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
1
49 m2
1974
15835026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934375 15835026 Mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 1 piętrze w bloku z 2016 roku. Blok z ochroną. Do użytku mieszkańców siłownia oraz klubik malucha.Układ mieszkania:- sypialnia z zabudową meblową na wymiar- salon z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem A...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (22 029 zł/m2)

2
1
34 m2
2016