• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 769

15738960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24917298 15738960 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,26 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 2024 roku.Wykończone w wysokim standardzie.Dębowa podłoga.Markowe sprzęty firmy BOSCH oraz Grohe.MDF lakierowany w kuchni.Klimatyzacja.Układ mieszkania:- salon z anek...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (22 063 zł/m2)

2
1
36.26 m2
2024
15731359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24793262 15731359 Więcej informacji: 884 884 159Na sprzedaż działka o powierzchni 1065 m2 położona w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Ursus Czechowice. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o długości prawie 46 m i szerokości 19 m. Do działki wliczamy też ...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 230 000 PLN

-
-
1065 m2
-
15682566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23879760 15682566 Do sprzedania mieszkanie, zlokalizowane w pięknej, odrestaurowanej kamienicy z windą z 1912 roku, położonej przy ul. Bagatela, w pobliżu Placu Unii Lubelskiej.Kawalerka o powierzchni 22,37 m² mieści się na 6. piętrze i ma widok na wewnętrzny dziedzin...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (32 186 zł/m2)

1
1
22.37 m2
1912
15670328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23645279 15670328 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m2 w Rembertowie.W kształcie trapezu o bokach 30m x 35m x 24,5m x 35,5m.Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze.W studium oznaczona symbolem M2.12 - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.Med...

Warszawa (Rembertów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15665012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23566541 15665012 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni około 70 m2, położone na ostatnim piętrze 11 kondygnacyjnego budynku z wielkiej płyty. Wysokość pomieszczeń 251 cm. Mieszkanie przeszło w 201617 gruntowny remont z wykorzystaniem markowych materiałów. Usunięto wszy...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 099 999 PLN (15 714 zł/m2)

3
1
70 m2
1981
15640543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23067223 15640543 Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 65m. Skrzyżowanie Alei Solidarności i Alei Jana PawłaIdealne na biuro, kancelarią, usługi. Bezpłatny parking obok budynkuMieszkanie po generalnym remoncie.Klatka po remoncie. Jest windaw s...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (30 754 zł/m2)

3
1
65 m2
1938
15848261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935174 15848261 Mieszkanie 38,5 m2 znajduje się na 14. piętrze bloku z 1977r. Klatki w bloku są odnowione, są 2 nowe windy.Kuchnia jest wyposażona w nowe sprzęty wysokiej jakości - zmywarka w zabudowie, lodówka w zabudowie, piekarnik oraz płyta indukcyjna.W mieszkan...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

800 000 PLN (20 779 zł/m2)

2
1
38.5 m2
1977
15848214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935056 15848214 Działka o powierzchni 2128 m², zlokalizowaną w urokliwej okolicy .Działka posiada aktualne warunki zabudowy z możliwością budowy budynku jednorodzinnego dwulokalowego .Lokalizacja na skraju lasu objętego programem Natura 2000, co zapewnia trwałość te...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 450 000 PLN

-
-
2128 m2
-
15848155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934921 15848155 Mieszkanie na Warszawskim osiedlu Stegny północ, położone w ładnej, zielonej okolicy zabudowy czteropiętrowej.Mieszkanie o łącznej powierzchni 42,5m2 :- widna kuchnia- toaleta- łazienka- mały pokój- przedpokój- salon- balkon.Do mieszkania przynależą:...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

618 000 PLN (14 541 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1974
15848178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26934916 15848178 Działka budowlana o powierzchni 1593 m², położoną w zielonej i spokojnej części Warszawy – dzielnicy Wawer, rejon Zbójna Góra.Media: prąd, woda, gaz – do łatwego podłączenia.Dojazd: droga utwardzona.Kształt działki: prostokątny, idealny pod zabudowę ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 500 000 PLN

-
-
1593 m2
-
15848272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935194 15848272 3-pokojowe mieszkanie 77.65m , znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2009 roku.Budynek z całodobową ochroną.Mieszkanie składa się z:- salonu z kuchnią,- dwóch sypialni,- łazienki,- przedpokoju,- balkon.Do mieszkania przynależy:- komórka l...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (16 742 zł/m2)

3
1
77.65 m2
2009
15848252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935166 15848252 Osiedle nowy Wilanów wybudowane przez firmę ROBYG w roku 2017.Mieszkanie 63 m kw znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z dwiema windami, na terenie zamkniętego, chronionego osiedla młody Wilanów. Standard mieszkania :- na podłodz...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 199 000 PLN (19 032 zł/m2)

2
1
63 m2
2017