• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 774

15834959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934892 15834959 Dwupokojowe mieszkanie 36,90m2 położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2013 roku.Mieszkanie składa się z :- salonu połączonego z otwartą kuchnią, - sypialni, - łazienki - balkonu.Ekspozycja południowa.Mieszkanie przeszło odświeżenie w lutym 202...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 000 PLN (20 759 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15834110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934887 15834110 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 mkw., zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z 2015 roku.Mieszkanie jest w pełni wykończone i umeblowane.Mieszkanie jest narożne o wysokości 2,77 cm. Wszystkie okna są drewniane, wysokie na ponad dwa metry od pod...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15834128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26934886 15834128 Mieszkanie dwupoziomowe 120m na 1 piętrze w 2 pietrowym budynku z 1990 roku..Osiedle jest zamknięte i monitorowane.Ekspozycja mieszkania na wschód, południe i północ.Pierwszy poziom:- dwie sypialnie (13 i 12 m)- gabinet (6 m)- łazienka z oknem (8 m)-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (18 750 zł/m2)

5
2
120 m2
1990
15833999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934885 15833999 3-pokojowe 66 m mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku .Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie.Klimatyzacja .Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone: zmywarka, pralka, lodówka oraz inne elementy pozostają w lokalu (za wyjątkiem te...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 894 zł/m2)

3
1
66 m2
1976
15835351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26934376 15835351 Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie.25m, piętro 34 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka.2016 rokKlimatyzacjaTaras 20mEkspozycja zachodniaBudynek z recepcją i ochronąZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cyw...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

400 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
25 m2
2016
15834957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934373 15834957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim OchotaNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone przy ul. Karola Dickensa 19 w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Warszawy – Ochota Szczęśliwice...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 806 zł/m2)

2
-
36 m2
1963
15844687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26844044 15844687 2-pokojowe mieszkanie 38,58 m² położone w budynku z 2013 roku, w niskiej zabudowie (3 piętra) z windą. Mieszkanie zadbane i gotowe do zamieszkania .Układ :- salon z aneksem kuchennym- oddzielna sypialnia- łazienka z WC- przedpokój- balkon.Miejsce pos...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (16 848 zł/m2)

2
1
38.58 m2
2013
15828567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26643799 15828567 Budynek w pełni dostosowany do działalności medycznej, funkcjonujący jako niepubliczny zakład opieki zdrowotnej w pobliżu Galerii Mokotów.Budynek spełnia wszelkie niezbędne wymagania przewidziane dla tego rodzaju placówek, dotyczące odpowiednio powie...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 800 000 PLN (15 783 zł/m2)

12
-
811 m2
-
15828119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643792 15828119 3-pokojowe mieszkanie 55,7m² na 4 ostatnim piętrze - brak windy.Blok po termomodernizacji.Układ pomieszczeń:- Salon z aneksem kuchennym – ok. 25 m²- Sypialnia – ok. 13 m²- Pokój – ok. 9 m²- Balkon- Przedpokój, - Łazienka.Mieszkanie po generalnym remo...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
55.7 m2
1974
15827780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643788 15827780 Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m² na Żoliborzu (Piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z :- dużego pokoju, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki - przedpokoju. Zaledwie kilka minut...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

560 000 PLN (16 970 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15823954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643777 15823954 Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie.Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.Instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe, elektryczne po wymianie.Ogrzewanie mie...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN (24 000 zł/m2)

3
1
50 m2
1957
15821892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643769 15821892 Dwupokojowe mieszkanie 41.3m, z oddzielną kuchnią i balkonem, zlokalizowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie świeżo po remoncie:- została wymieniona instalacja hydrauliczna w łazience, - nowe wylewki, - nowe panele, - odmalowane w...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (18 883 zł/m2)

2
1
37.6 m2
1960