• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 773

15848157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934930 15848157 Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na pierwszym piętrze.Układ mieszkania :- dwa oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój- balkon typu loggia.Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie w ostatnich miesiącach przeszło generalny rem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (17 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15848169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934911 15848169 Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej.Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie własnościowe z założoną Księgą Wieczystą, nie ma przeszkód...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (14 392 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2003
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15848253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935173 15848253 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly . Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w 9- piętrowym bloku z windą. Rozkład mieszkania :- Salon - 16,3 m2- Pokój - 9,2 m2- Łazienka z toaletą - 2,7 m2- Kuchnia - 4...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 524 zł/m2)

2
1
35.1 m2
1988
15848208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935063 15848208 Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole .Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu .Układ pomieszczeń:- widna osobna kuchnia- łazienka - osobna...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (15 079 zł/m2)

3
1
63 m2
1970
15829861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26646743 15829861 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 27,23 m, parter w 6-piętrowym apartamentowcu z 2021 roku.Apartamentowiec z ochroną. Wokół osiedla wyłącznie nowe, zadbane budynki.Rozkład mieszkania:- pokój dzienny- kuchnia osobna z oknem - łazienka- taras.Mieszka...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

579 000 PLN (21 263 zł/m2)

1
1
27.23 m2
2021
15828738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643800 15828738 Mieszkanie 58m w bloku z 1991 roku.Budynek zadbany po remoncie z ochroną.Mieszkanie w stanie technicznym dobrym.Okna PCV.Kuchnia w zabudowie.Rozkład mieszkania :- 3 pokoje- widna osobna kuchnia- łazienka- przedpokój- balkon.Służew nad Dolinką, w pobl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 966 zł/m2)

3
1
58 m2
1991
15824344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643782 15824344 1-pokojowe mieszkanie typu studio na Muranowie (ul. Dzielna).Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 50. Klatka schodowa jest czysta, a blok zadbany z odnowioną elewacją. Na bieżąco prowadzone są wszelkie naprawy i remonty.C...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 391 zł/m2)

1
1
32.57 m2
1950
15813651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563204 15813651 Kształt: prostokąt; długość: 51m; szerokość: 30m; teren płaski, zabudowana.Na działce znajduje się dom o powierzchni całkowitej ok. 180 m², w tym powierzchnia użytkowa ok. 140 m², wybudowany w latach 90-tych XX wieku. Dom składa się z dwóch oddzielny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN

-
-
1543 m2
-
15786414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25910192 15786414 Na sprzedaż ekskluzywna, wyjątkowo funkcjonalna kawalerkę w Centrum Warszawy za Żelazną Bramą.Idealna komunikacja, idealne położenie, Metro na wyciągniecie ręki.W najbliższej okolicy Hala Mirowska, Złote tarasy, Dworzec Warszawa Centrum.Mieszkanie w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 600 PLN (27 578 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15831222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26689257 15831222 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,40 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z 1956 roku.Budynek z lat 50-tych, cegła, ocieplony, odrestaurowany, wspólnota mieszkaniowa prężnie działająca.Standard:- Kilka lat temu przeszło mega generalny remont, nowe ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (19 162 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1956
15829534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643809 15829534 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku.Mieszkanie dostępne do zamieszkania od majaRealizacja projektu architekta w stylu industrialnym, bardzo zadbana i w świetnym stanie (bard...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (36 145 zł/m2)

3
1
83 m2
2020