• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 771

15848187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935046 15848187 Mieszkanie o powierzchni 75 m2 na warszawskich Włochach, położone na ostatnim, trzecim piętrze bloku z 2019 roku .Mieszkanie składa się z:- dwóch przestronnych pokoi (12m2), - łazienki, - toalety- salonu połączonego z kuchnią (30m2)- balkon (7m2). Mi...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 590 000 PLN (21 200 zł/m2)

3
1
75 m2
2019
15848160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934941 15848160 Mieszkanie 61.72m na 3 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z 1910 roku .Brak windy.Mieszkanie po generalnym remoncie .Ogrzewanie podłogowe .Wymieniono wszystkie instalacje.Naturalny kamień w kuchni i łazience.Nowe drewniane podłogi.Energooszczędne AGD. N...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (32 404 zł/m2)

3
1
61.72 m2
1910
15848322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935394 15848322 Mieszkanie 32m2 na 5 piętrze .Układ mieszkania :- pokój dzienny z aneksem kuchennym - mała sypialnia- łazienka- balkon.Kuchnia umieszczona jako aneks z wyspą w salonie.Mieszkanie przeszło generalny remont w 2015 roku, łącznie ze zmianą instalacji el...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

651 000 PLN (20 344 zł/m2)

2
1
32 m2
1978
15848229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935164 15848229 Mieszkanie jednopokojowe na 9 ostatnim piętrze .Mieszkanie o powierzchni 26m2 składa się z:- pokoju dziennego- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- przedpokoju- balkon.Lokal zadbany, gotowy do zamieszkania od zaraz.Do lokalu przynależy piwnica.W pob...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

690 000 PLN (26 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1970
15848216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935064 15848216 Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie przeznaczone pod działalność gospodarczą. - przedszkole .Lokal idealny np. na prowadzenie działalności, konsultacji, zajęć, wydarzeń dla dzieci i dorosłych, a także pracownię artystyczną czy...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (15 079 zł/m2)

1
-
63 m2
1970
15848200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935062 15848200 Mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,33 m2 (powierzchnia rzeczywista ok 42 m2) znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchennym,- sypialni,- łazienki,- holu.Bez balkonu.Stan techniczny...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

493 450 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1961
15848199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935058 15848199 1-pokojowe mieszkanie 33 m2 zlokalizowane na 7 piętrze w 8 piętrowym budynku z 2008 roku na Ursynowie przy ulicy Alternatywy.Osiedle z monitoringiem i ochroną 24h7.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego,- otwartej kuchni,- łazienki,- przedpokoju...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (21 515 zł/m2)

1
1
33 m2
2008
15848157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934930 15848157 Mieszkanie o powierzchni 46m2, usytuowane na pierwszym piętrze.Układ mieszkania :- dwa oddzielne pokoje, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój- balkon typu loggia.Do mieszkania przynależy piwnica.Mieszkanie w ostatnich miesiącach przeszło generalny rem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

810 000 PLN (17 609 zł/m2)

2
1
46 m2
1980
15848169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934911 15848169 Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej.Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie własnościowe z założoną Księgą Wieczystą, nie ma przeszkód...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

639 000 PLN (14 392 zł/m2)

2
1
44.4 m2
2003
15848093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26932978 15848093 Idealnie ciche, ustawne, 3- pokojowe mieszkanie bezczynszowe, 65 m na Ursynowie w budynku ( szereg ) 2- lokalowym.Parter z ogródkiem 152,5m Stan idealny.Ekspozycja południowa ( salon i większa sypialnia ), wschodnia ( mniejsza sypialnia ) oraz północ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (16 181 zł/m2)

3
1
64.83 m2
2015
15848253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26935173 15848253 Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą na Bemowie przy ulicy Rosy Bailly . Mieszkanie znajduje sie na pierwszym pietrze w 9- piętrowym bloku z windą. Rozkład mieszkania :- Salon - 16,3 m2- Pokój - 9,2 m2- Łazienka z toaletą - 2,7 m2- Kuchnia - 4...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (16 524 zł/m2)

2
1
35.1 m2
1988
15848208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935063 15848208 Mieszkanie 63m na parterze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie przez 12 lat przeznaczone było pod działalność gospodarczą. - przedszkole .Przystosowanie go do celów mieszkalnych wymaga remontu .Układ pomieszczeń:- widna osobna kuchnia- łazienka - osobna...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN (15 079 zł/m2)

3
1
63 m2
1970