• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 775

15808606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26400152 15808606 Dom wolnostojący o powierzchni 430 m², 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku.Działka 640 m²+ 600 m² działki w użytkowaniuBudynek w stanie do zamieszkania.Ogrzewanie gazowe.Materiał budowy: cegła.Dojazd: asfalt.Ogrodzenie: drewniane.Media: woda, kanalizacj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 047 zł/m2)

12
-
430 m2
2004
15792896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26027075 15792896 Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w dziewięciopiętrowym budynku .Lokal o powierzchni 36 m² .Stan techniczny do remontu.Ekspozycja jednostronna.Rozkład pomieszczeń:- kuchnia ciemna- pokój dzienny- sypialnia - łazienka- balkon francuski .Do lo...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

540 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
1
36 m2
1970
15774156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25647224 15774156 Na sprzedaż działka z aktualnym pozwoleniem na budowę na do jednorodzinny dwulokalowy - Willa Julia 5 - projekt firmy Archon. Doskonała inwestycja dla 2 rodzin, kuzynów, znajomych, również inwestora.Dom z dwustronnym, niezależnym dojazdem, z możliwoś...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN

-
-
1130 m2
-
15845941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26872661 15845941 Mieszkanie o powierzchni 45,8 m² znajduje się na trzecim piętrze w bloku.Stan techniczny mieszkania do odświeżenia - remontu , w zależności od bieżących potrzeb przyszłego nabywcy .Ostani remont mieszkania wykonany był 10 lat temu : wymieniono okna, ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (17 904 zł/m2)

3
1
45.8 m2
1978
15829705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643815 15829705 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze 9- piętrowego budynku z lat 60.Na powierzchni 44 m2 znajduje się:- salon z otwartą kuchnią i wyjściem na loggię, - sypialnia, - łazienka z kabiną prysznicową, - garderoba- przedpokój.Niedawno zakończo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15813660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26563214 15813660 Oferujemy na sprzedaż bardzo atrakcyjną nieruchomość na Bemowie w Warszawie Na działce usytuowane się 2 budynki: biurowo-magazynowy oraz biurowo-mieszkalny. Budynek biurowo-magazynowy (ul. Połczyńska 93) posiada powierzchnię użytkową 627 m2.Budynek b...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 000 PLN (8 141 zł/m2)

1
-
2334 m2
1996
15762291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25401910 15762291 Działka budowlana. o powierzchni 2179 m2. Połozona jest przy samym Lesie Kabackim od strony PowsinaSzerokość ok 33 m, długość ok 70 m.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce prąd. 1) przeznaczenie terenu wg zapisów MPZP 5MN.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 571 800 PLN

-
-
2338 m2
-
15829846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646689 15829846 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,98 m, parter w 4-piętrowym bloku z 1998 roku.Rozkład mieszkania :- pokój dzienny- kuchnia - sypialnia- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie w stanie technicznym dobrym , do od...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

960 000 PLN (19 208 zł/m2)

2
1
49.98 m2
1998
15813639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26563201 15813639 Powierzchnia mieszkania 54.5m2 , 4 pokojowe , na 4 ostatnim piętrze.Rozkład mieszkania :- 4 oddzielne pokoje (duża możliwość zmiany układu mieszkania)- oddzielna, widna kuchnia- duży korytarz- łazienka- balkon.Do mieszkania przynależy piwnica 6m2.Lok...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

799 000 PLN (14 661 zł/m2)

4
1
54.5 m2
1969
15800240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26210341 15800240 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 m, 1 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2005 roku.Kompleks jest chroniony 247.Mieszkanie składa się z :- przestronnego połączonego z tarasem salonu, wyposażonego w klimatyzację- korytarz łączący kuch...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 600 000 PLN (22 222 zł/m2)

3
1
117 m2
2005
15791701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25998005 15791701 Ogłoszenie tylko w naszej Agencji!Więcej informacji 884 884 159Do sprzedania działka o powierzchni 2 418 m2 położona na Białołęce przy ulicy Białołęckiej. Działka w kształcie prostokąta o długości 162 m i szerokości 14,6 m. Podłączony prąd i gaz a wo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 990 000 PLN

-
-
2418 m2
-
15699906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24178622 15699906 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,90 m, 1 piętro w 7-piętrowym bloku z windą z 2001 roku.Osiedle zamknięte i strzeżone.Bezpośrednio z osiedla prowadzi furtka do najpiękniejszego warszawskiego parku Skaryszewskiego, wyjście na al. Wedla.Mieszkani...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

820 000 PLN (18 263 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2001