• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 774

15828738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643800 15828738 Mieszkanie 58m w bloku z 1991 roku.Budynek zadbany po remoncie z ochroną.Mieszkanie w stanie technicznym dobrym.Okna PCV.Kuchnia w zabudowie.Rozkład mieszkania :- 3 pokoje- widna osobna kuchnia- łazienka- przedpokój- balkon.Służew nad Dolinką, w pobl...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (18 966 zł/m2)

3
1
58 m2
1991
15824344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643782 15824344 1-pokojowe mieszkanie typu studio na Muranowie (ul. Dzielna).Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku z lat 50. Klatka schodowa jest czysta, a blok zadbany z odnowioną elewacją. Na bieżąco prowadzone są wszelkie naprawy i remonty.C...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

599 000 PLN (18 391 zł/m2)

1
1
32.57 m2
1950
15813651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563204 15813651 Kształt: prostokąt; długość: 51m; szerokość: 30m; teren płaski, zabudowana.Na działce znajduje się dom o powierzchni całkowitej ok. 180 m², w tym powierzchnia użytkowa ok. 140 m², wybudowany w latach 90-tych XX wieku. Dom składa się z dwóch oddzielny...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 290 000 PLN

-
-
1543 m2
-
15786414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25910192 15786414 Na sprzedaż ekskluzywna, wyjątkowo funkcjonalna kawalerkę w Centrum Warszawy za Żelazną Bramą.Idealna komunikacja, idealne położenie, Metro na wyciągniecie ręki.W najbliższej okolicy Hala Mirowska, Złote tarasy, Dworzec Warszawa Centrum.Mieszkanie w ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

744 600 PLN (27 578 zł/m2)

1
-
27 m2
1980
15831222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26689257 15831222 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 33,40 m, 5 piętro w 5-piętrowym bloku z 1956 roku.Budynek z lat 50-tych, cegła, ocieplony, odrestaurowany, wspólnota mieszkaniowa prężnie działająca.Standard:- Kilka lat temu przeszło mega generalny remont, nowe ty...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

640 000 PLN (19 162 zł/m2)

1
1
33.4 m2
1956
15829534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643809 15829534 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83 m, 2 piętro w 5-piętrowym apartamentowcu z windą z 2020 roku.Mieszkanie dostępne do zamieszkania od majaRealizacja projektu architekta w stylu industrialnym, bardzo zadbana i w świetnym stanie (bard...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 000 000 PLN (36 145 zł/m2)

3
1
83 m2
2020
15824327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643779 15824327 2-pokojowe mieszkanie w sercu Starego Ursusa, przy ul. Adamieckiego, na 2 piętrze.Budynek z cegły, wyremontowany ( nowe instalacje, dach, elewacja )Mieszkanie 46,95 m2, składa się z :- 2 pokoi ok 20 i 11m- oddzielnej dużej, widnej kuchni, ok 8m- łazi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (14 043 zł/m2)

2
1
47 m2
1959
15822556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26643772 15822556 3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku.Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z:- salonu- dwóch sypialni- oddzielnej, widnej kuchni- łazienki- WC- przedpokoju.Czynsz administracyjny wynosi 1300zł.Mieszkanie spółdzie...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 122 000 PLN (17 000 zł/m2)

3
1
66 m2
1977
15725637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24683255 15725637 Budynek 6 piętrowy z windą wybudowany przez Dom Development.Rok budowy 2023 r.Osiedle monitorowane i chronione 24h.Stan deweloperski.Układ pomieszczeń:- Salon 23,42m2 z aneksem kuchennym, możliwość przebudowy z osobną kuchnią- Pokój 1 12,25m2- Pokój ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 490 000 PLN (18 135 zł/m2)

4
1
82.16 m2
2023
15846116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26875906 15846116 W Wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy skrajny dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest zlokalizowana w kameralnym budynku, o ciekawej architekturze z ...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 449 000 PLN (12 075 zł/m2)

5
-
120 m2
2025
15829405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643807 15829405 Mieszkanie 2- pokojowe usytuowane na 14 piętrze w 25-piętrowym apartamentowcu.Budynek z 2001 roku, na parterze recepcja i ochrona. Mieszkanie składa się z:- 2 pokoi, - otwartej, w pełni wyposażonej kuchni- łazienki z wanną.Standard:- W kuchni granito...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (27 000 zł/m2)

2
1
50 m2
2001
15808606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26400152 15808606 Dom wolnostojący o powierzchni 430 m², 14 pokoi, wybudowany w 2004 roku.Działka 640 m²+ 600 m² działki w użytkowaniuBudynek w stanie do zamieszkania.Ogrzewanie gazowe.Materiał budowy: cegła.Dojazd: asfalt.Ogrodzenie: drewniane.Media: woda, kanalizacj...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 000 PLN (11 047 zł/m2)

12
-
430 m2
2004