• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 112

14938486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5134260 14938486 Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na ponad 14-arowej działce. Nieruchomość doskonała dla wielopokoleniowej rodziny, na siedzibę firmy lub jako inwestycja na wynajem. Przyziemie, parter oraz piętro umożliwiają wydzielenie wielu mie...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 999 000 PLN (5 998 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
14823251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26779 14823251 Oferuję Państwu na sprzedaż 84- arową działkę z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Działka znajduje się w niedalekiej okolicy Wzgórza Kaim. Kształt działki jest prostokątny, jej wymiary to ok 150x 55m. Wszystkie media. Dla działki sporządzony jest pr...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

6 500 000 PLN (775 zł/m2)

-
-
8392 m2
-
15890815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883423 15890815 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Węgrzce wielkie) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15896118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27969083 15896118 Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 117 (93,51) m2, położone w nowoczesnym szeregu przy ulicy Winnickiej w Wieliczce. Oferta wyłącznie w biurze DANAX Atuty gotowe do zamieszkania dogodna komunikacja do centrum Krakowa i Wiel...

Wieliczka (Bogucice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 290 000 PLN (13 871 zł/m2)

3
-
93 m2
2018
15201674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 12450982 15201674 Oferujemy do sprzedaży dom z potencjałem o powierzchni 216 m2 zlokalizowany w centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany na działce o wielkości 15 arów. Składa się z trzech kondygnacji oraz poddasza. Na pierwsze...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 430 000 PLN (6 875 zł/m2)

5
-
208 m2
1980
15884648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27707999 15884648 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, które łączy kameralną atmos...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 070 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
-
90 m2
2023
15759729 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25342262 15759729 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Wieliczce, w pobliżu ul. Krakowskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 42,5 m2, położone w ści...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

450 000 PLN (10 714 zł/m2)

1
1
42 m2
-
15877671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576191 15877671 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Wieliczki - tuż przy granicy Krakowa, przy ul. Kra...

Wieliczka, Krakowska

690 000 PLN (9 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15890842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27883689 15890842 Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kameralnym budynku 4-lokalowym w miejscowości Kokotów, ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

860 000 PLN (8 776 zł/m2)

5
1
98 m2
2026
15890922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883594 15890922 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 21 a położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie litery l o wymiarach 112 x 17.5 m z dostępem do ...

Wieliczka, Solarskiego

1 250 000 PLN (603 zł/m2)

-
-
2072 m2
-
15890953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883595 15890953 Wieliczka, ul. Solarskiego Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, działkę budowlaną o powierzchni 600 m2 położoną blisko centrum Wieliczki. Działka lekko nachylona, o południowej ekspozycji, w kształcie prostokata o wymiarach 36 x 17.5 m z dostępem ...

Wieliczka, Solarskiego

450 000 PLN (750 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15889169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845766 15889169 JANKÓWKA, gmina Wieliczka Prezentujemy działkę o powierzchni 2700 m2, znajdującą się w miejscowości Jankówka -zaledwie 9 km od Rynku w Wieliczce. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30 x 72 m. Działka sw...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

350 000 PLN (130 zł/m2)

-
-
2700 m2
-