• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 112

15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023
15823914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646771 15823914 WIELICZKA - NIERUCHOMOŚĆ Z OGROMNYM POTENCJAŁEM - DOM, WILLA, SIEDZIBA FIRMY, PIĘKNY OGRÓD LOKALIZACJA: Wieliczki nie trzeba nikomu przedstawiać, jest częścią aglomeracji krakowskiej, ale przede wszystkim znana jest z walor&am...

Wieliczka, Kochanowskiego

3 450 000 PLN (4 452 zł/m2)

11
3
775 m2
2000
15770681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25561414 15770681 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone w nowoczesnym budynku z 2...

Wieliczka, Jasna

820 000 PLN (22 162 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15877722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577822 15877722 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki - Ochota - Kaczeńce. !!! ŚWIETNE MIESZKANIE DLA RODZINY- 4 PO...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15893012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899709 15893012 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

674 611 PLN (14 054 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15892908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899576 15892908 STAN SUROWY - DOM WOLNOSTOJĄCY W PRZEBIECZANACH. Oferujemy do sprzedaży nowy dom wolnostojący, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Powierzchnia użytkowa wynosi 212,2 m2, a całkowita 236,03 m2, działka 800 m2. Parter skład...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 150 000 PLN (4 873 zł/m2)

6
1
236 m2
2025
15892846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899217 15892846 Stan surowy - Dom Wolnostojący w Przebieczanach. Oferujemy do sprzedaży nowy dom w, położony w miejscowości Przebieczany gm. Wieliczka. Domy o powierzchni użytkowej 189,54 m2, a całkowitej 203,68 m2. Położone na działkach 800 m2. Parte...

Wieliczka (Przebieczany) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 170 000 PLN (5 764 zł/m2)

6
1
203 m2
2025
15611431 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431441 15611431 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

500 375 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
40 m2
2026
15611439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22431443 15611439 Oferta sprzedaży lokali usługowych deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

452 625 PLN (12 573 zł/m2)

11
-
36 m2
2026
15616737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22516566 15616737 Oferta sprzedaży lokali usługowych w inwestycji deweloperskiej Asnyka 4 Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i w pełni wyposażone w infrastrukturę miejską. Opis inwestycji: Asnyk...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

337 375 PLN (12 976 zł/m2)

11
-
26 m2
2026
15708033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24333930 15708033 Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie położone w budynku w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom, w którym znajduje się mieszkanie, w 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany ...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

950 000 PLN (4 204 zł/m2)

4
-
226 m2
1999
15602452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22231729 15602452 WIELICZKA - KRZYSZKOWICKA 9 KM DO RONDA MATECZNEGO Oferujemy ciekawą nieruchomość, położoną blisko granicy administracyjnej Krakowa składającą się z: - Działki o powierzchni 568 m2, zbudowanej domem w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

849 000 PLN (10 229 zł/m2)

3
1
83 m2
1970