• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wisła

Znalezionych ofert: 31

15897943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28013958 15897943 Uwaga;Okazja.Obecnie działa w ograniczonym zakresie ze względu na decyzje sprzedaży,przy pełnym marketingu i wszystkich zasobów możliwe jest wielokrotne zwiększenie dochodów.1.)Powód sprzedaży: przejście właściciela na emeryturę.a. Nie straciłeś jesz...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

8 998 000 PLN (2 017 zł/m2)

1
-
4462 m2
-
15895753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962853 15895753 DOM IDEALNY POD INWESTYCJĘ - GOTOWY DO DALSZEGO WYNAJMU UL. SOSNOWA Na sprzedaż zadbany, w pełni funkcjonalny dom jednorodzinny, doskonały jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Nieruchomość po gruntownym remoncie, bez po...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 950 000 PLN (17 105 zł/m2)

4
2
114 m2
2000
15373084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17067046 15373084 Przedstawiam do sprzedaży grunt rolny pod inwestycję o wielkości 2,98ha, położony obok Targowiska Gminnego (znane i ważnej dla tego rejonu giełdy owoców miękkich i warzyw) w Nowym Przybojewie, przy drodze powiatowej Nr 3071W Goławin-Załuski. Rejon d...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe przybojewo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
29800 m2
-
15840825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26785604 15840825 Przedstawiamy na sprzedaż gotowy biznes, sprawdzoną inwestycję z klimatem.Butikowy Pensjonat Hajnica Górski to kameralne i przytulne miejsce położone w malowniczej części Wisły, idealne dla osób szukających wypoczynku blisko natury, z dala od miejski...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 390 000 PLN (9 598 zł/m2)

8
8
249 m2
2015
15790588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25970856 15790588 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Wiśle Osiedle Czarnych Bobrów Jeśli marzysz o miejscu pełnym spokoju i natury   ta oferta jest dla Ciebie.Prezentujemy przepiękną działkę położoną w malowniczej części Wisły, w rejonie Osiedla Czarnych Bobrów, na wyso...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

982 300 PLN (110 zł/m2)

-
-
8930 m2
-
15790846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25978728 15790846 Na sprzedaż: widokowa działka rolna w Wiśle Osiedle BobrówWyjątkowa oferta dla osób szukających ciszy, natury i prawdziwego górskiego klimatu.Jeśli marzysz o własnym miejscu w sercu Beskidów idealnym na odpoczynek, lokatę kapitału lub jako przyszło...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

330 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15872880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27504032 15872880 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX! Na sprzedaż rezydencja z prywatnym SPA oraz domkiem gościnnym, w górskiej części Wisła – os. Tokarnia o charakterze mieszkalno-inwestycyjnym, na działce 3049 m² w otoczeniu lasów, gór i strumienia. Ni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

2 100 000 PLN (6 838 zł/m2)

7
2
307.1 m2
1992
15862296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27224433 15862296 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2301 w Wisła – w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim dostępem do centrum.Lokal o powierzchni 30,24 m² znajduje się na 2 piętrze ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

590 000 PLN (19 511 zł/m2)

1
-
30.24 m2
2012
15862249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27223526 15862249 KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA REMAX!Na sprzedaż działka budowlana o nr ewidencyjnym 504, położona w jednej z najbardziej klimatycznych części Wisła – dzielnica Tokarnia, w rejonie ul. Tokarnia (w pobliżu zabudowy nr 7). Nieruchomość stano...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

300 000 PLN

-
-
693 m2
-
15649686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z linią brzegową jeziora pod Toruniem 23298986 15649686 Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad WisłąNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m², położona w malowniczej miejscowości Osiek nad Wisłą, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Torunia i z dobrym dostępem do aut...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

4 700 000 PLN

-
-
57958 m2
-
15840920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787352 15840920 Jeśli poszukują Państwo wymarzonego miejsca do zamieszkania, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta icieszyć się spokojem i niesamowitym widokiem na dolinę Wisły, to ta oferta spełni wszystkie Państwaoczekiwania.Prezentujemy wyjątkową, widokową dział...

Czerwińsk nad Wisłą (Zdziarka) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

780 000 PLN (480 zł/m2)

-
-
1625 m2
-
15864711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272137 15864711 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w gminie Czerwińsk nad Wisłą, usytuowaną w pierwszej linii zabudowy. Nieruchomość ta znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, oddalona zaledwie o niecałą godzinę drogi od Warszawy, co zapewnia szybki dostęp...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe radzikowo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

140 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
3048 m2
-