• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wisła

Znalezionych ofert: 31

14756501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 34176 14756501 Hotel -pensjonat w stanie developerskim zamkniętym ,na planie sytuacyjnym ma kształt litery L,składa się z dwóch budynków (skrzydeł ) usytuowany na zboczu góry , w zacisznym miejscu.- Pow. użytkowa - 2137.19 m2- Pow. zabudowy - 681.5 m2- Kubatura -...

Wisła (Wisła głębce) (Śląskie, gm. Wisła)

6 900 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
2137 m2
-
14648219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 155473 14648219 Działka leśna w Wiśle w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego Grunt leśny w Wiśle o powierzchni 47140 m2. Usytuowany na wzgórzu Wróblonki.Objęty miejscowym planem jako tereny zielone i leśne. Wobec tego na dzień dzisiejszy posiada brak możliw...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 920 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
47140 m2
-
15845824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26870052 15845824 Apartamenty River - dochodowa inwestycja w Wiśle ROI 8% - 10% - Widok na Stok Narciarski Siglany Na sprzedaż Apartamenty River - nowoczesny, w pełni funkcjonujący obiekt inwestycyjny położony w malowni...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 700 000 PLN (12 143 zł/m2)

7
-
140 m2
1970
15465117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19156187 15465117 Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą.Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które stanowią jedną, funkcjonalną całość terenu zagospodarowanego pod cele mi...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 350 000 PLN (9 507 zł/m2)

3
1
142 m2
2007
15824671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26615568 15824671 Dom z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Wisła Widok na góry Blisko Hotelu GołębiewskiCena: 399 000 złNa sprzedaż nieruchomość z wyjątkowym potencjałem, położona w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – bezpośrednio nad Hotelem Go...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

399 000 PLN (5 700 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15817994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26596230 15817994 Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 4634 m², zlokalizowany w malowniczej Wiśle. Ta działka to unikatowa propozycja dla inwestorów ceniących sobie nie tylko potencjał ekonomiczny, ale i spektakularne położenie.LOKALIZACJA I ...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

4 900 000 PLN

-
-
4634 m2
-
15763607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25430321 15763607 Kontakt w sprawie oferty pod numerem: 735 742 722Tylko 6 km od Leoncina, 19 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 37 km od Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana z rynku pierwotnego, położona w malowniczej miejscowości Wilków nad Wisłą, w gminie Leoncin...

Wilków nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Leoncin)

165 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15790116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25952944 15790116 Na sprzedaż: przestronny dom w malowniczej Wiśle - idealny dla rodziny lub pod inwestycję Marzysz o własnym domu w górach, w miejscu, gdzie natura spotyka się z komfortem codziennego życia? Ta nieruchomość w Wiśle , jednym z najpię...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

654 999 PLN (3 275 zł/m2)

6
2
200 m2
1977
15588898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21946015 15588898 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – kawalerkę o powierzchni 22,42 m², położoną przy ul. Wojska Polskiego w urokliwym Dobrzyniu Nad Wisłą. To propozycja idealna dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Mieszkanie, p...

Dobrzyń nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrzyń nad Wisłą)

105 000 PLN (4 683 zł/m2)

1
1
22.42 m2
1944
15731799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796802 15731799 Na sprzedaż przestronny dom z budynkiem gospodarczym – Solec nad Wisłą. Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 281 m², usytuowany w miejscowości Solec nad Wisłą na działkach nr 279 i 277 (obręb 0001). Nieruchomość położona jest w cichej i ...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

585 000 PLN (2 082 zł/m2)

6
2
281 m2
1999
14181495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105095 14181495 Bardzo ładny pensjonat, z dobrym dojazdem i pięknym ogrodem Wisła!!! Przedstawiam ofertę sprzedaży bardzo dobrze zagospodarowanego pensjonatu w Wiśle. Budynek z lat 60-tych (cegła), rozbudowany 9 lat temu (porotherm + styropian 12), posiada:- 8 poko...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 550 000 PLN (3 444 zł/m2)

8
-
450 m2
1985
15791094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25983566 15791094 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w prestiżowej i niezwykle urokliwej części Wisły – Czarne. To oferta dla osób, które szukają pewnego, stabilnego i bezobsługowego zysku, a jednocześnie chcą stać się właścicielami nieruchomości w jednym z naj...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

490 000 PLN (14 985 zł/m2)

1
-
32.7 m2
2020