• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15860852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185077 15860852 WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU z dnia 19 marca 2026 r. Burmistrz Zelowa ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Zelów. Przetarg odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Zelowie...

Wola Pszczółecka (Łódzkie, gm. Zelów)

65 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3200 m2
-
15896275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27974833 15896275 1 249 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI ! II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segm...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 249 000 PLN (9 051 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15894363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment środkowy 138 m2, 4 pokoje, Wola Gołkowska 27941046 15894363 1 199 000 zł SPRZEDAŻ 138,62 m2 Segment środkowy Wola Gołkowska gmina PiasecznoBEZ PODATKU PCC ! ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA ! Opłata rezerwacyjna 1% ! 0% PROWIZJI !II ETAP INWESTYCJI - Dostępne 2 lokale z 4.Przedmiotem sprzedaży jest segme...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 199 000 PLN (8 688 zł/m2)

4
2
138 m2
2026
15888186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 pokoi, garaż, gotowe domy, Wola Przypkowska 27805956 15888186 924 000 zł I SPRZEDAŻ I 145 M2 DOM WOLNOSTOJĄCY działka 500 m2 I WOLA PRZYPKOWSKA I GMINA TARCZYNOstatnie 3 domy !!!Przedmiotem sprzedaży jest dom WOLNOSTOJĄCY w stanie deweloperskim, o pow. użytkowej 145,35 m2, na działce 500 m2 z garażem jednosta...

Wola Przypkowska (Mazowieckie, gm. Tarczyn)

924 000 PLN (6 372 zł/m2)

5
3
145 m2
2024
15895763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962922 15895763 Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w Woli Gołkowskiej.To nie jest przypadkowy grunt. To miejsce, które wpisuje się w aktualny kierunek rynku czyli ucieczkę z miasta przy zachowaniu pełnej dostępności komunikacyjnej..Parametry dzi...

Wola Gołkowska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

499 000 PLN

-
-
1892 m2
-
15873999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z zapleczem produkcyjnym – start od zaraz 27517893 15873999 Dom z zapleczem usługowym 215,52 m² potencjał inwestycyjny działka 1 240 m², Zduńska WolaNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję komfortowego domu jednorodzinnego z rozbudowaną infrastrukturą usługowo...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 350 360 PLN (6 281 zł/m2)

6
2
215 m2
2012
15877470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27570354 15877470 Na sprzedaż mieszkanie w Stalowej Woli!Mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m², położone na I piętrze przy ul. Poniatowskiego 19.Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz osobnego WC, co zapewnia wygodę i ko...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

320 000 PLN (6 809 zł/m2)

3
1
47 m2
1975
15798186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26164537 15798186 DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY 2 430 m² + BUDYNEK GOSPODARCZY OK. 100 m²Wola Puczniewska, gm. Lutomiersk spokojna okolica, świetny dojazd do ŁodziNa sprzedaż atrakcyjny kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 2 430 m², położonych w malowniczej i...

Wola Puczniewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

210 000 PLN (86 zł/m2)

-
-
2430 m2
-
15798178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26164535 15798178 Działka z warunkami zabudowy na dom jednorodzinny 2888 m² Wola Puczniewska, gm. LutomierskNa sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 2888 m², położona w spokojnej i zielonej części miejscowości Wola Puczniewska w gminie Lutomiersk. Teren obję...

Wola Puczniewska (Łódzkie, gm. Lutomiersk)

216 600 PLN (75 zł/m2)

-
-
2888 m2
-
15752700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny Dom w Mieście – 3 Pokoje, Ogródek 25173142 15752700 Przytulny Dom w Mieście - 3 Pokoje, Ogród i Wygodna Lokalizacja!Na sprzedaż dom w Zduńskiej Woli, przy ul. Wiejskiej - w zachodniej części miasta, w spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy.Do trasy S8 mamy zaledwie 3 km, co zapewnia sz...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

399 360 PLN (6 339 zł/m2)

3
1
63 m2
1960
15865418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27299683 15865418 Dom 5 pokoi, 120 m² bliźniak z garażem działka 500 m² Żabia WolaLewa połowa bliżniaka w budynku dwulokalowym, zaprojektowany funkcjonalnie z garażem w bryle domu.Oprócz sporego poddasza użytkowego jest jeszcze strych do dowolnej adaptacji!Szybki d...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

920 000 PLN (6 345 zł/m2)

5
1
145 m2
2026
15858429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149389 15858429 Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą o powierzchni 44,85 m², położone w budynku przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 13.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kameralnym, trzypiętrowym bloku w spokojnej i zielonej części miasta. Bu...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

310 000 PLN (7 045 zł/m2)

2
1
44 m2
1949