• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15861690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210513 15861690 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,5 m², zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Żwirki i Wigury 14, na podwyższonym parterze w 4-piętrowym bloku.Lokal składa się z:-przedpokoju,-łazienki,-osobnego WC,-kuchni,-dwóch pokoi.Istnieje możliwość połąc...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

294 000 PLN (7 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1970
15881313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27628180 15881313 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie położone w Stalowej Woli przy ulicy Obrońców Pokoju 3. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy.Jest to mieszkanie narożne z ekspozycją północ-południe, co zapewnia bardzo dobre doś...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15854215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27071835 15854215 Mieszkanie 3 pokoje 53,4 m² loggia, Stalowa Wola, CzarnieckiegoNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m² zlokalizowane w Stalowej Woli przy ul. Czarnieckiego 22. Lokal znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Klatki schodowe w budynku zo...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

360 000 PLN (6 792 zł/m2)

3
1
53 m2
1980
15772656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25615729 15772656 Na sprzedaż duże i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,18 m², położone w dobrze skomunikowanej części Stalowej Woli, przy ulicy Obrońców Westerplatte 5. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku, co zapewnia komfort prywatności i pr...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

379 000 PLN (6 317 zł/m2)

3
1
60 m2
1983
15862368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27225000 15862368 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 4200 m², położona w Stalowa Wola, obręb Charzewice. Nieruchomość obejmuje dwie działki o numerach 8781 oraz 8782.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego NR ...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

714 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
4207 m2
-
15721962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
dom marzeń – Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20 24610288 15721962 Na sprzedaż: Wyjątkowy dom marzeń - Zduńska Wola, ul. Olimpijska 20Powierzchnia użytkowa domu: 162,1 m² Powierzchnia całkowita: 276,10 m² Działka: 1848 m² Rok budowy: 2014 Garaż: 36,6 m²Zamieszkaj w miejscu, które łączy nowoczesność, komfort i po...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

1 599 360 PLN (5 795 zł/m2)

5
2
276 m2
2014
15770685 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25560452 15770685 Lokal inwestycyjny 344 m² Stalowa Wola, ul. Jana Pawła II 25Na sprzedaż lokal o powierzchni 344 m², położony przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Stalowej Woli ul. Jana Pawła II 25. Nieruchomość stanowi wyjątkową propozycję inwestycyjną z...

Stalowa Wola (Podkarpackie, gm. Stalowa Wola)

999 000 PLN (2 904 zł/m2)

11
-
344 m2
1985
15894320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27940455 15894320 Ta nieruchomość to doskonała inwestycja zarówno dla rodziny, jak i dla osób poszukujących mieszkania do wynajęcia. Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia mieszkania w dogodnym dla Państwa terminie.Lokal ma bardzo dobre warunki nasłonecznienia, co sprawi...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

310 000 PLN (5 962 zł/m2)

2
1
52 m2
1965
15894636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27947972 15894636 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w miejscowości Wola Sernicka, w gminie Serniki. Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na...

Wola Sernicka (Lubelskie, gm. Serniki)

169 000 PLN

-
-
2125 m2
-
15829375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26638356 15829375 Do sprzedania teren inwestycyjny o powierzchni ponad 0,56 ha, położony w bliskiej odległości trasy S7Działka sprzedawana z projektem i pozwoleniem na budowę budynku usługowo-magazynowego.Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego,...

Nowa Wola (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

3 999 000 PLN

-
-
5628 m2
-
14993109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6259642 14993109 Działki gruntu o powierzchni 32.951 m2.Nieruchomość składa się z 20 działek o ok 1000 m2 plus drogi dojazdowe. Media - woda miejska, prąd, gaz, kanalizacja przy działce.Teren zabudowy mieszkaniowo - usługowy MU do których obowiązuje przeznaczanie:pod...

Wola Mrokowska (Mazowieckie, gm. Lesznowola)

8 237 750 PLN (250 zł/m2)

-
-
32951 m2
-
15264582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14183204 15264582 Działka rolna o powierzchni 3600 m2, wymiary 81-44Media - prąd w odległości ok 80mDziałka zadrzewiona.Możliwość kupienia pojedynczej działki 1200 m cena 85.000 złTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego...

Wola Prażmowska (Mazowieckie, gm. Prażmów)

330 000 PLN (92 zł/m2)

-
-
3600 m2
-